WEDSTRIJD
01.10.20 | 2e ronde | Cristina Bucsa | Jana Fett | 6-2, 6-3 | W25 Porto | Hard |
STATISTIEKEN
Cristina Bucsa | Jana Fett | |
1e Service % | 32/55 (58%) | 32/52 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/32 (66%) | 18/32 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/23 (61%) | 6/20 (30%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/52 (54%) | 20/55 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/107 (59%) | 44/107 (41%) |
Dubbele fouten | 3 | 7 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Cristina Bucsa | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Cristina Bucsa | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Cristina Bucsa | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Jana Fett | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cristina Bucsa | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Cristina Bucsa | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Cristina Bucsa | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Cristina Bucsa | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Cristina Bucsa | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Cristina Bucsa vs. Jana Fett - onderlinge wedstrijden
01.10.20 | 2e ronde | Cristina Bucsa | Jana Fett | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Porto | Hard |
Cristina Bucsa form & Jana Fett form
Cristina Bucsa - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Caroline Dolehide | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
20.02.24 2e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Kwalif. | vs. Storm Hunter | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Elena Rybakina | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Heather Watson | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 5-7, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Linda Noskova | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Koike | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Elena Rybakina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Jasmine Paolini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Anna Kalinskaya | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Magda Linette | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
17.12.23 Finale | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Anna Blinkova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Audrey Albie | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Chloe Paquet | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Audrey Albie | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Celine Naef | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Clara Burel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Martina Trevisan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 Kwalif. | vs. Eva Lys | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Jana Fett - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Celine Naef | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-611 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Sara Sarinova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Katy Dunne | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Danielle Daley | 4-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Taylor Townsend | Taylor Townsend - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Rebecca Marino | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Louisa Chirico | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Madison Sieg | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ariana Arseneault | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
16.09.23 Kwalif. | vs. Grace Min | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |