INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Charlotte Roemer vs. Cristina Ene - onderlinge wedstrijden
07.12.18 | Kwartfinale | Cristina Ene | Charlotte Roemer | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Cairo | Clay |
Charlotte Roemer form & Cristina Ene form
Charlotte Roemer - laatste wedstrijden
Billie Jean - Hard | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Maria Rivera Corado | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.04.22 | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Howard | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
Roja De - Clay | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Fetecau | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Nathaly Kurata | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Renata Zarazua | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Yuliana Lizarazo | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Budapest - Clay | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Anna Klasen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Aiche | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Hard | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nadja Bay Christians | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
16.05.19 2e ronde | vs. Maria Sanchez | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 2-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
10.05.19 2e ronde | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.05.19 1e ronde | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
04.05.19 Halve finale | vs. Simona Waltert | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.05.19 Kwartfinale | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.05.19 2e ronde | vs. Merna Refaat | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.05.19 1e ronde | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
26.04.19 Kwartfinale | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.04.19 2e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.03.19 Kwartfinale | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.03.19 2e ronde | vs. Joanne Zuger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Cristina Ene - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.19 1e ronde | vs. Gebriela Mihaylova | 6-3, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Johana Markova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Warsaw - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 7-61, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Grodzisk - Clay | ||||
30.07.19 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 1e ronde | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Baja - Clay | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
02.07.19 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
28.06.19 Kwartfinale | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.06.19 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Olga Saez Larra | 7-63, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Anna Morgina | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Martina Pradova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.05.19 Kwartfinale | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.19 2e ronde | vs. Jenny Duerst | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.05.19 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Kimberley Zimmermann | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
16.04.19 Kwalif. | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Naoko Eto | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.19 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.19 2e ronde | vs. Yuki Naito | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.19 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.19 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.19 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |