INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maria Patrascu vs. Cristina Ene - onderlinge wedstrijden
05.12.18 | 1e ronde | Cristina Ene | Maria Patrascu | 3-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | Cairo | Clay |
Maria Patrascu form & Cristina Ene form
Maria Patrascu - laatste wedstrijden
W15 Casablanca - Clay | ||||
12.09.22 Kwalif. | vs. Arina Arifullina | 7-65, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Zineb El Mouttaki | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Ela Platenikova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.22 Kwalif. | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Erwitte - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Anna Klasen | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.22 Kwalif. | vs. Sarah Mueller | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.11.21 Kwalif. | vs. Zongyu Li | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Madelief Hageman | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
09.11.21 Kwalif. | vs. Fang An Lin | 7-64, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Malannia Vashkevich | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.21 Kwalif. | vs. Sandra Samir | 2-6, 0-3, - Maria Patrascu - scratch | wedstrijd detail | |
01.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tian Xin Chang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Xichen Zhao | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Xin Tong Wang | 2-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.21 1e ronde | vs. Emily Welker | 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.21 Kwalif. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Granby - Hard | ||||
23.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Stakusic | 6-2, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kaltenkirchen - Clay | ||||
10.06.19 Kwalif. | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Huhnholz | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
13.12.18 2e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.18 1e ronde | vs. Nina Ugrelidze | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
05.12.18 1e ronde | vs. Cristina Ene | 6-3, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
29.11.18 2e ronde | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Cristina Ene - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.19 1e ronde | vs. Gebriela Mihaylova | 6-3, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Johana Markova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Warsaw - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 7-61, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Grodzisk - Clay | ||||
30.07.19 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 1e ronde | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Baja - Clay | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
02.07.19 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
28.06.19 Kwartfinale | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.06.19 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Olga Saez Larra | 7-63, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Anna Morgina | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Martina Pradova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.05.19 Kwartfinale | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.19 2e ronde | vs. Jenny Duerst | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.05.19 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Kimberley Zimmermann | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
16.04.19 Kwalif. | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Naoko Eto | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.19 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.19 2e ronde | vs. Yuki Naito | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.19 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.19 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.19 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |