WEDSTRIJD
26.08.18 | Finale | Da Hye Kim | Hanna Chang | 6-1, 6-4 | Gimcheon | Hard |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Hanna Chang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Da Hye Kim | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Hanna Chang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Da Hye Kim | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Hanna Chang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Da Hye Kim | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-1 | Hanna Chang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Da Hye Kim | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Hanna Chang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Da Hye Kim | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Hanna Chang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Da Hye Kim | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Hanna Chang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Da Hye Kim | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Hanna Chang | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Da Hye Kim | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Hanna Chang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Da Hye Kim vs. Hanna Chang - onderlinge wedstrijden
26.08.18 | Finale | Da Hye Kim | Hanna Chang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Gimcheon | Hard |
Da Hye Kim form & Hanna Chang form
Da Hye Kim - laatste wedstrijden
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Eunhye Lee | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Gaeul Jang | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Sunam Jeong | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Heejin Han | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eunji Lim | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matea Roki | 1-0, Matea Roki - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.22 1e ronde | vs. Yidi Yang | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
01.09.22 2e ronde | vs. Junri Namigata | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.22 1e ronde | vs. Arisha Ladhani | 4-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.22 Kwalif. | vs. Gio Jang | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
28.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eunseo Kim | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Mai Napatt Nirundorn | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
26.11.19 Kwalif. | vs. Jiangxue Han | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mariya Polishchuk | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rada Manataweewat | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.19 Kwartfinale | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Amber Marshall | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.19 Halve finale | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.19 Kwartfinale | vs. So-Ra Lee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Na-Ri Kim | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Seung-Yeon Hong | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
20.08.19 1e ronde | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Fang Ying Xun | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
12.07.19 Kwartfinale | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Hanna Chang - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Sara Saito | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Saville | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-75, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Jule Niemeier | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Angeles Rodriguez-Rizo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Madison Sieg | 6-70, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Kayla Cross | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Arcadia - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Fangran Tian | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Ellie Douglas | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
02.12.23 Finale | vs. Victoria Rodriguez | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Halve finale | vs. Jia-Jing Lu | 6-0, 1-0, Jia-Jing Lu - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Katarina Jokic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Cadence Brace | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ellie Douglas | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Madison Sieg | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Ellie Douglas | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Stefani Webb | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Jade Otway | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Maria Kozyreva | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Alyssa Ahn | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Iva Jovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Elvina Kalieva | 6-75, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |