WEDSTRIJD
06.06.19 | 2e ronde | Dabin Kim | Anastasia Sukhotina | 6-2, 7-63 | W25 Daegu | Hard |
STATISTIEKEN
Dabin Kim | Anastasia Sukhotina | |
1e Service % | 44/69 (64%) | 45/68 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/44 (64%) | 22/45 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/25 (32%) | 8/23 (35%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 5/8 (63%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/68 (56%) | 33/69 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/137 (54%) | 63/137 (46%) |
Dubbele fouten | 9 | 2 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dabin Kim | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Dabin Kim | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dabin Kim | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dabin Kim | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dabin Kim | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dabin Kim | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dabin Kim | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dabin Kim | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Dabin Kim | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dabin Kim | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dabin Kim vs. Anastasia Sukhotina - onderlinge wedstrijden
06.06.19 | 2e ronde | Dabin Kim | Anastasia Sukhotina | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | W25 Daegu | Hard |
Dabin Kim form & Anastasia Sukhotina form
Dabin Kim - laatste wedstrijden
W50 Shenzhen - Hard | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Wushuang Zheng | 2-6, - Dabin Kim - scratch | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Hard | ||||
13.04.24 Rubber 1 | vs. Lin Zhu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.04.24 Rubber 1 | vs. Mehetia Boosie | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hayu Kinoshita | 6-77, 1-4, - Dabin Kim - scratch | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Yujin Ahn | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Hikaru Sato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Heerae Im | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Subin Park | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
11.06.23 Finale | vs. Sohyun Park | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Destanee Aiava | 4-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
02.06.23 Kwartfinale | vs. Yexin Ma | 6-0, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.06.23 2e ronde | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 6-1, 12-10 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Milan Krish | 5-2, Milan Krish - scratch | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Hard | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.04.23 Rubber 1 | vs. Ominahon Valihanova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Anastasia Sukhotina - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
20.04.24 Halve finale | vs. Valeriya Yushchenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.04.24 Kwartfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.04.24 2e ronde | vs. Satima Toregen | Satima Toregen - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Kseniya Yersh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Remika Ohashi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 5-7, 0-2, - Anastasia Sukhotina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Xichen Zhao | 6-73, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Laura Cilekova | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cara Korhonen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alina Charaeva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 5-5, Anastasia Gasanova - scratch | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Ranim Rassil | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Lya Fernandez | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail |