WEDSTRIJD
29.08.18 | 1e ronde | Dabin Kim | Dabin Oh | 6-2, 7-5 | Yeongwol | Hard |
STATISTIEKEN
Dabin Kim | Dabin Oh | |
1e Service % | 34/67 (51%) | 60/75 (80%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/34 (68%) | 29/60 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/33 (52%) | 7/15 (47%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/75 (52%) | 27/67 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/142 (56%) | 63/142 (44%) |
Dubbele fouten | 5 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dabin Kim | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Dabin Oh | |
2-0 | Dabin Oh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dabin Kim | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Dabin Oh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Dabin Oh | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
4-2 | Dabin Oh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
5-2 | Dabin Oh | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Dabin Oh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dabin Kim | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Dabin Oh | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Dabin Oh | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
3-1 | Dabin Oh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Dabin Kim | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Dabin Kim | 3-3 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Dabin Kim | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Dabin Oh | |
0-0, 0-30, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dabin Kim | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Dabin Oh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dabin Kim | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Republic of Korea
02.06.94, 29 Jaar
02.06.94, 29 Jaar
Dabin Kim vs. Dabin Oh - onderlinge wedstrijden
29.08.18 | 1e ronde | Dabin Kim | Dabin Oh | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Yeongwol | Hard |
03.09.12 | 2e ronde van de kwal. | Dabin Kim | Dabin Oh | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | Yeong Wol | Hard |
Dabin Kim form & Dabin Oh form
Dabin Kim - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hayu Kinoshita | 6-77, 1-4, - Dabin Kim - scratch | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Yujin Ahn | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Hikaru Sato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Heerae Im | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Subin Park | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
11.06.23 Finale | vs. Sohyun Park | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Destanee Aiava | 4-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
02.06.23 Kwartfinale | vs. Yexin Ma | 6-0, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.06.23 2e ronde | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 6-1, 12-10 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Milan Krish | 5-2, Milan Krish - scratch | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Hard | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.04.23 Rubber 1 | vs. Ominahon Valihanova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Zhaoxuan Yang | 6-77, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.04.23 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Dabin Oh - laatste wedstrijden
W25 Incheon - Hard | ||||
06.06.22 Kwalif. | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-72, 8-10 | wedstrijd detail | |
05.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Hyeyeong Lim | 1-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
29.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eunji Oh | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Amber Marshall | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Jiho Shin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sihyeong Cho | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Jiho Shin | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mi Jin Kim | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. So-Ra Lee | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Hyeseo Shin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Haine Ogata | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yidi Yang | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chieh-Yu Hsu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Hanna Chang | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dami Lee | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
05.09.18 1e ronde | vs. Ha Yeong Ryu | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
29.08.18 1e ronde | vs. Dabin Kim | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
23.08.18 2e ronde | vs. Yujin Ahn | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.18 Kwalif. | vs. Jeongyun Lee | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.18 1e ronde | vs. Ah Song | 5-3, Ah Song - scratch | wedstrijd detail | |
20.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dainhee Kim | Dainhee Kim - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Soyeon Park | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mijeong Park | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Daegu - Hard | ||||
18.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Hyojin Kong | 7-65, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Gyeongsan - Hard | ||||
11.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |