WEDSTRIJD
18.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Dalila Jakupovic | Fiona Ferro | 1-6, 6-3, 6-2 | Miami | Hard |
STATISTIEKEN
Dalila Jakupovic | Fiona Ferro | |
1e Service % | 44/75 (59%) | 62/88 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/44 (68%) | 37/62 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/31 (48%) | 12/26 (46%) |
Benutte Breakpoints | 4/12 (33%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/88 (44%) | 30/75 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/163 (52%) | 79/163 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
2 | ||
Dalila Jakupovic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Fiona Ferro | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Fiona Ferro | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Dalila Jakupovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Fiona Ferro | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Dalila Jakupovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Fiona Ferro | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dalila Jakupovic vs. Fiona Ferro - onderlinge wedstrijden
12.04.23 | 1e ronde | Fiona Ferro | Dalila Jakupovic | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | W60 Chiasso | Clay |
18.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Dalila Jakupovic | Fiona Ferro | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Miami | Hard |
20.07.15 | Halve finale | Dalila Jakupovic | Fiona Ferro | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Darmstadt | Clay |
Dalila Jakupovic form & Fiona Ferro form
Dalila Jakupovic - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Thasaporn Naklo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Yeon Woo Ku | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Miriana Tona | 5-7, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Akiko Omae | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-2, 6-70 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Sahaja Yamalapalli | 7-5, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Xinxin Yao | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Carole Monnet | 7-65, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Tina Nadine Smith | 7-65, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-0, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, Himeno Sakatsume - scratch | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Sayaka Ishii | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Fiona Ferro - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 7-68, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Emily Appleton | 7-5, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Clara Tauson | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Jil Teichmann | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 7-65, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Diane Parry | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Aliona Bolsova | 7-66, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-74, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Riya Bhatia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Alina Korneeva | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Manon Leonard | 6-0, 6-75, 7-62 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Victoria Azarenka | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
19.08.23 Finale | vs. Tatjana Maria | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |