INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Amy Zhu vs. Dalila Spiteri - onderlinge wedstrijden
13.02.19 | 1e ronde | Dalila Spiteri | Amy Zhu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Amy Zhu form & Dalila Spiteri form
Amy Zhu - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Veronika Podrez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Kayla Cross | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Castaneda Guerrero | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Ce | 6-76, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Pauline Payet | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Raveena Kingsley | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Martina Okalova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Scarlett Nicholson | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Ariana Arseneault | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Carolyn Ansari | 7-64, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Lincer | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Mary Lewis | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Dobreva | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Julieta Estable | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-0, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Berta Bonardi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Lima - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Julieta Estable | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Lourdes Ayala | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Valeska San Martin Ramirez | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail |
Dalila Spiteri - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Marie Benoit | 5-7, 0-2, - Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 6-73, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Nina Vargova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Nana Kawagishi | 6-77, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 Finale | vs. Lisa Pigato | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-67, 6-71, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ireni Lucia | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Sandy Marti | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |