INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Laura Schaeder vs. Dalila Spiteri - onderlinge wedstrijden
22.10.18 | Kwalif. | Dalila Spiteri | Laura Schaeder | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Santa Margherita | Clay |
Laura Schaeder form & Dalila Spiteri form
Laura Schaeder - laatste wedstrijden
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.11.20 1e ronde | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.20 Kwartfinale | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.20 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.20 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
09.09.20 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
24.08.20 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.07.20 1e ronde | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 1e ronde | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.12.19 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.19 2e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.12.19 Finale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.12.19 Halve finale | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.12.19 1e ronde | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.19 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Dalila Spiteri - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Marie Benoit | 5-7, 0-2, - Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 6-73, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Nina Vargova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Nana Kawagishi | 6-77, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 Finale | vs. Lisa Pigato | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-67, 6-71, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ireni Lucia | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Sandy Marti | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |