Austria
16.01.99, 25 Jaar
16.01.99, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Radina Rakic vs. Dalila Spiteri - onderlinge wedstrijden
21.10.18 | 1e ronde van de kwal. | Dalila Spiteri | Radina Rakic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Santa Margherita | Clay |
Radina Rakic form & Dalila Spiteri form
Radina Rakic - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aggeliki Efthimiou | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martyna Kubka | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anita Wagner | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Rossi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
14.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
17.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
10.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Siqi Cao | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Horb - Clay | ||||
24.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Njiric | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Gulbe | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Verbier - Clay | ||||
24.06.18 Kwalif. | vs. Victoria Subev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Klosters - Clay | ||||
16.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Michele Temperli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Essen - Clay | ||||
10.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Schultheiss | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tijana Svitlica | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kaposvar - Clay | ||||
05.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Yasmeen Ghaoui | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
15.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Giovine | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
09.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Luna Meers | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
01.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
27.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
19.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Simic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
13.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Badenweiler - Clay | ||||
04.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Caslano - Clay | ||||
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Giavazzi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Montreux - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
08.08.17 1e ronde | vs. Pia Konig | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
10.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |
Dalila Spiteri - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Marie Benoit | 5-7, 0-2, - Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 6-73, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Nina Vargova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Nana Kawagishi | 6-77, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 Finale | vs. Lisa Pigato | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-67, 6-71, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ireni Lucia | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Sandy Marti | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |