WEDSTRIJD
13.02.20 | 2e ronde | Dalila Spiteri | Svenja Ochsner | 4-6, 6-1, 6-4 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Dalila Spiteri | Svenja Ochsner | |
1e Service % | 71/100 (71%) | 75/119 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/71 (61%) | 43/75 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/29 (28%) | 11/44 (25%) |
Benutte Breakpoints | 9/23 (39%) | 6/16 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 65/119 (55%) | 49/100 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 116/219 (53%) | 103/219 (47%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Dalila Spiteri | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalila Spiteri | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Svenja Ochsner | |
0-0 | ||
Dalila Spiteri | 2-3 | |
0-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A | ||
Dalila Spiteri | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Svenja Ochsner | |
0-0 | ||
Dalila Spiteri | 4-5 | |
0-0, 15-15 | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0 | ||
Dalila Spiteri | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Dalila Spiteri | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-1 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Dalila Spiteri | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Svenja Ochsner | |
6-1 |
3 | ||
Dalila Spiteri | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dalila Spiteri | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
2-1 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 15-15, A-40[BP] | ||
Dalila Spiteri | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dalila Spiteri | 4-2 | |
0-0, 0-15 | ||
4-3 | Svenja Ochsner | |
0-0 | ||
Dalila Spiteri | 4-4 | |
0-0, 15-0 | ||
5-4 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-40, 40-A | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dalila Spiteri vs. Svenja Ochsner - onderlinge wedstrijden
13.02.20 | 2e ronde | Dalila Spiteri | Svenja Ochsner | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Dalila Spiteri form & Svenja Ochsner form
Dalila Spiteri - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Marie Benoit | 5-7, 0-2, - Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 6-73, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Nina Vargova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Nana Kawagishi | 6-77, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 Finale | vs. Lisa Pigato | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-67, 6-71, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ireni Lucia | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Sandy Marti | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Svenja Ochsner - laatste wedstrijden
W25 Telavi - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jonkoping - Clay | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.21 Finale | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.21 Halve finale | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.21 Kwartfinale | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.21 2e ronde | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.02.21 Kwalif. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
08.02.21 Kwalif. | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | wedstrijd detail | |
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.01.21 1e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |