WEDSTRIJD
27.02.19 | 1e ronde | Dalma Galfi | Daria Mishina | 1-6, 6-3, 6-2 | W25 Moscow | I. hard |
STATISTIEKEN
Dalma Galfi | Daria Mishina | |
1e Service % | 32/76 (42%) | 50/75 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/32 (69%) | 30/50 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/44 (48%) | 12/25 (48%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/75 (44%) | 33/76 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/151 (50%) | 75/151 (50%) |
Dubbele fouten | 5 | 7 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Daria Mishina | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Dalma Galfi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Daria Mishina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Dalma Galfi | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-3 | Daria Mishina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Dalma Galfi | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-5 | Daria Mishina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
1-6 |
2 | ||
Dalma Galfi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Daria Mishina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dalma Galfi | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Daria Mishina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalma Galfi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Daria Mishina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Dalma Galfi | 3-3 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Daria Mishina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dalma Galfi | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Daria Mishina | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dalma Galfi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Daria Mishina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dalma Galfi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Daria Mishina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dalma Galfi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Daria Mishina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalma Galfi | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dalma Galfi vs. Daria Mishina - onderlinge wedstrijden
27.02.19 | 1e ronde | Dalma Galfi | Daria Mishina | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Moscow | I. hard |
Dalma Galfi form & Daria Mishina form
Dalma Galfi - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Mai Hontama | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.01.24 Kwalif. | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
02.11.23 Kwartfinale | vs. Sofya Lansere | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Sara Errani | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Kaia Kanepi | 6-77, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Clara Burel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Daria Mishina - laatste wedstrijden
Nur-Sultan - I. hard | ||||
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
12.09.21 Finale | vs. Julia Terziyska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.21 Halve finale | vs. Katerina Dimitrova | 6-4, 2-0, Katerina Dimitrova - scratch | wedstrijd detail | |
10.09.21 Kwartfinale | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.21 2e ronde | vs. Andreea Alexandra Lila | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.09.21 1e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
27.08.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Dana Baidaulet | 7-5, 2-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Maria Krupenina | 6-2, 4-6, - Daria Mishina - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - Hard | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
16.03.21 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
25.02.21 2e ronde | vs. Olga Doroshina | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Victoria Kan | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
13.02.21 Halve finale | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.21 Kwartfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.21 2e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.02.21 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
05.02.21 Kwartfinale | vs. Anna Ukolova | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.02.21 2e ronde | vs. Katyarina Paulenka | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.21 1e ronde | vs. Lyubov Kostenko | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.12.20 Halve finale | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.12.20 Kwartfinale | vs. Ziva Falkner | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.20 2e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
03.12.20 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.20 1e ronde | vs. Salma Ziouti | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
29.11.20 Finale | vs. Carolina Meligeni Alves | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |