WEDSTRIJD
04.03.20 | 1e ronde | Dalma Galfi | Nina Potocnik | 6-0, 6-0 | W25 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Dalma Galfi | Nina Potocnik | |
1e Service % | 25/37 (68%) | 26/34 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/25 (80%) | 6/26 (23%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/12 (50%) | 2/8 (25%) |
Benutte Breakpoints | 6/6 (100%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/34 (76%) | 11/37 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/71 (73%) | 19/71 (27%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Nina Potocnik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dalma Galfi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Nina Potocnik | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Dalma Galfi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
4-0 | Nina Potocnik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Dalma Galfi | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Nina Potocnik | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Dalma Galfi | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Nina Potocnik | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dalma Galfi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Nina Potocnik | |
0-0, 15-0 | ||
Dalma Galfi | 5-0 | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
Dalma Galfi | 6-0 | |
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dalma Galfi vs. Nina Potocnik - onderlinge wedstrijden
04.03.20 | 1e ronde | Dalma Galfi | Nina Potocnik | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Antalya | Clay |
26.07.19 | Kwartfinale | Nina Potocnik | Dalma Galfi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Bytom | Clay |
Dalma Galfi form & Nina Potocnik form
Dalma Galfi - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Mai Hontama | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.01.24 Kwalif. | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
02.11.23 Kwartfinale | vs. Sofya Lansere | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Sara Errani | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Kaia Kanepi | 6-77, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Clara Burel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Nina Potocnik - laatste wedstrijden
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Tilwith Di Girolami | - Nina Potocnik - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
16.07.23 Kwalif. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Split - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Murska - I. hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |