WEDSTRIJD
13.02.19 | 1e ronde | Daniela Seguel | Dia Evtimova | 4-6, 6-2, 6-2 | W25 Surprise | Hard |
STATISTIEKEN
Daniela Seguel | Dia Evtimova | |
1e Service % | 64/103 (62%) | 61/87 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/64 (53%) | 38/61 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 28/39 (72%) | 10/26 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/18 (28%) | 2/10 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/87 (45%) | 41/103 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 101/190 (53%) | 89/190 (47%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Daniela Seguel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Dia Evtimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Daniela Seguel | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Dia Evtimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniela Seguel | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daniela Seguel | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Dia Evtimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniela Seguel | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Dia Evtimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Daniela Seguel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Dia Evtimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniela Seguel | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Daniela Seguel | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Dia Evtimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniela Seguel | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Daniela Seguel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daniela Seguel | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daniela Seguel | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniela Seguel | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Dia Evtimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daniela Seguel vs. Dia Evtimova - onderlinge wedstrijden
13.02.19 | 1e ronde | Daniela Seguel | Dia Evtimova | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Surprise | Hard |
Daniela Seguel form & Dia Evtimova form
Daniela Seguel - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Gabriella Price | 6-1, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Solana Sierra | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 3e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Miriana Tona | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Maria Sakkari | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitra Pavlou | 4-4, - Daniela Seguel - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Girelli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Darya Shauha | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Sara Cakarevic | 6-74, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Schena Benamar | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 Kwalif. | vs. Ann Li | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Zongyu Li | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Dia Evtimova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail |