WEDSTRIJD
18.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Daniela Seguel | Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-4 | W25 Curitiba | Clay |
STATISTIEKEN
Daniela Seguel | Irene Burillo Escorihuela | |
1e Service % | 38/53 (72%) | 43/59 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/38 (68%) | 24/43 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/15 (60%) | 5/16 (31%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/59 (51%) | 18/53 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/112 (58%) | 47/112 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Daniela Seguel | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniela Seguel | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daniela Seguel | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Daniela Seguel | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Daniela Seguel | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Seguel | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniela Seguel | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniela Seguel | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniela Seguel | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daniela Seguel vs. Irene Burillo Escorihuela - onderlinge wedstrijden
25.01.20 | Kwartfinale | Daniela Seguel | Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Vero | Clay |
15.01.20 | 1e ronde | Daniela Seguel | Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Daytona | Clay |
18.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Daniela Seguel | Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Curitiba | Clay |
Daniela Seguel form & Irene Burillo Escorihuela form
Daniela Seguel - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Gabriella Price | 6-1, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Solana Sierra | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 3e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Miriana Tona | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Maria Sakkari | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitra Pavlou | 4-4, - Daniela Seguel - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Girelli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Darya Shauha | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Sara Cakarevic | 6-74, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Schena Benamar | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 Kwalif. | vs. Ann Li | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Zongyu Li | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Irene Burillo Escorihuela - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Alana Smith | 6-71, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
15.02.24 Kwartfinale | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Adriana Reami | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Malene Helgo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 1-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Anastasija Sevastova | 7-66, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 7-67, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |