INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kimberley Zimmermann vs. Daniela Seguel - onderlinge wedstrijden
04.10.16 | 1e ronde | Daniela Seguel | Kimberley Zimmermann | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Santa Margherita | Clay |
19.08.13 | Kwartfinale | Daniela Seguel | Kimberley Zimmermann | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | Wanfercee Baulet | Clay |
Kimberley Zimmermann form & Daniela Seguel form
Kimberley Zimmermann - laatste wedstrijden
Chicago - Hard | ||||
22.08.21 Kwalif. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
20.06.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - scratch | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.02.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.21 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
04.11.20 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Daniela Seguel - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Gabriella Price | 6-1, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Solana Sierra | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 3e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Miriana Tona | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Maria Sakkari | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitra Pavlou | 4-4, - Daniela Seguel - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Girelli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Darya Shauha | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Sara Cakarevic | 6-74, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Schena Benamar | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 Kwalif. | vs. Ann Li | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Zongyu Li | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |