WEDSTRIJD
01.05.19 | 1e ronde | Daniela Vismane | Anastasiya Komardina | 6-4, 6-3 | W25 Khimki | I. hard |
STATISTIEKEN
Daniela Vismane | Anastasiya Komardina | |
1e Service % | 64/72 (89%) | 54/72 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/64 (58%) | 31/54 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/8 (50%) | 4/18 (22%) |
Benutte Breakpoints | 5/13 (38%) | 2/13 (15%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/72 (51%) | 31/72 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 78/144 (54%) | 66/144 (46%) |
Dubbele fouten | 0 | 7 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Daniela Vismane | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniela Vismane | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniela Vismane | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Daniela Vismane | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Daniela Vismane | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniela Vismane | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daniela Vismane vs. Anastasiya Komardina - onderlinge wedstrijden
01.05.19 | 1e ronde | Daniela Vismane | Anastasiya Komardina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Khimki | I. hard |
Daniela Vismane form & Anastasiya Komardina form
Daniela Vismane - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Hanne Vandewinkel | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - scratch | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail |
Anastasiya Komardina - laatste wedstrijden
W25 Sozopol - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
21.10.20 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Cherbourg - I. hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
14.09.20 Kwalif. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aubane Droguet | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Saint - Clay | ||||
08.09.20 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
30.08.20 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oeiras - Clay | ||||
21.08.20 Kwartfinale | vs. Alice Rame | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
20.08.20 2e ronde | vs. Anna Siskova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
08.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kaja Juvan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
01.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.07.20 1e ronde | vs. Alice Tubello | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Fiona Codino | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.20 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.07.20 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-3, 5-4 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Hard | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
02.03.20 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.20 Kwalif. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Taisya Pachkaleva | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Amina Anshba | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |