WEDSTRIJD
15.11.19 | Kwartfinale | Daniela Vismane | Iva Primorac | 6-4, 4-6, 6-4 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Daniela Vismane | Iva Primorac | |
1e Service % | 58/89 (65%) | 51/95 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/58 (55%) | 30/51 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/31 (55%) | 22/44 (50%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 5/8 (63%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/95 (45%) | 40/89 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/184 (50%) | 92/184 (50%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Daniela Vismane | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Iva Primorac | |
0-0 | ||
Daniela Vismane | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
1-2 | Iva Primorac | |
0-0 | ||
Daniela Vismane | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-3 | Iva Primorac | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniela Vismane | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 0-40[BP] | ||
3-4 | Iva Primorac | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 4-4 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Daniela Vismane | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Iva Primorac | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Iva Primorac | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 0-0, 40-30[BP] | ||
3-1 | Iva Primorac | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 0-0, 40-30[BP] | ||
Daniela Vismane | 2-1 | |
0-0, 0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 3-1 | |
0-0, 0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Iva Primorac | |
0-0 | ||
Daniela Vismane | 3-3 | |
4-3 | Iva Primorac | |
0-0, 15-15 | ||
Daniela Vismane | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
4-5 | Iva Primorac | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Daniela Vismane | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-0 | Iva Primorac | |
0-0 | ||
Daniela Vismane | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
3-0 | Iva Primorac | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-2 | Iva Primorac | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daniela Vismane | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Iva Primorac | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniela Vismane | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Iva Primorac | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daniela Vismane vs. Iva Primorac - onderlinge wedstrijden
22.03.24 | Kwartfinale | Iva Primorac | Daniela Vismane | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Sabadell | Clay |
15.11.19 | Kwartfinale | Daniela Vismane | Iva Primorac | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
15.08.18 | 1e ronde | Daniela Vismane | Iva Primorac | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Leipzig | Clay |
Daniela Vismane form & Iva Primorac form
Daniela Vismane - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Hanne Vandewinkel | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - scratch | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail |
Iva Primorac - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 1-1, - Iva Primorac - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 5-7, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-75, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Alba Rey Garcia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Christina Bednarczyk | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Amarni Banks | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Karina Hofbauer | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 7-64, 6-76 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lea Nilsson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. June Bjork | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Aino Alkio | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 7-65, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 3e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 2e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Rina Saigo | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |