WEDSTRIJD
07.02.19 | 2e ronde | Daniella Medvedeva | Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-1 | W15 Palmanova | Clay |
STATISTIEKEN
Daniella Medvedeva | Ayumi Koshiishi | |
1e Service % | 43/51 (84%) | 25/49 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/43 (56%) | 8/25 (32%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/8 (63%) | 9/24 (38%) |
Benutte Breakpoints | 7/8 (88%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/49 (65%) | 22/51 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniella Medvedeva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
1-2 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-2 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniella Medvedeva | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniella Medvedeva | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Daniella Medvedeva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Daniella Medvedeva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniella Medvedeva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniella Medvedeva | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
Russia
01.11.01, 22 Jaar
01.11.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Daniella Medvedeva vs. Ayumi Koshiishi - onderlinge wedstrijden
07.02.19 | 2e ronde | Daniella Medvedeva | Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Palmanova | Clay |
Daniella Medvedeva form & Ayumi Koshiishi form
Daniella Medvedeva - laatste wedstrijden
W25 Monzon - Hard | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Marta Custic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 0-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
08.02.19 Kwartfinale | vs. Aleksandrina Naydenova | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.19 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.19 1e ronde | vs. Annick Melgers | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Clay | ||||
31.01.19 2e ronde | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.19 1e ronde | vs. Victoria Hu | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.19 Kwalif. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Brunskog | 6-2, 1-0, Louise Brunskog - scratch | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
06.08.18 Kwalif. | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ania Hertel | 6-4, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Palmanova - Clay | ||||
25.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alejandra Ferrer Rodriguez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.02.18 Kwalif. | vs. Yukina Saigo | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Valerie Litzell | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Palmanova - Clay | ||||
27.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Csilla Argyelan | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Palmanova - Clay | ||||
22.02.17 1e ronde | vs. Josephine Boualem | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Manacor - Clay | ||||
13.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Orlova | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cervera-Vazquez | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Manacor - Clay | ||||
07.02.17 1e ronde | vs. Elyne Boeykens | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.17 Kwalif. | vs. Blanca Puig Caballero | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Gancev | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Palmanova - Clay | ||||
22.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Polona Rebersak | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Palmanova - Clay | ||||
15.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Iana Tishchenko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Ayumi Koshiishi - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |