WEDSTRIJD
11.10.19 | Kwartfinale | Danielle Lao | Mirjam Bjorklund | 6-4, 6-4 | W25 Claremont | Hard |
STATISTIEKEN
Danielle Lao | Mirjam Bjorklund | |
1e Service % | 33/63 (52%) | 32/57 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/33 (67%) | 19/32 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/30 (47%) | 10/25 (40%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/57 (49%) | 27/63 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/120 (53%) | 56/120 (47%) |
Dubbele fouten | 7 | 4 |
Aces | 1 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Danielle Lao | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
1-1 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Danielle Lao | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Danielle Lao | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
3-3 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 15-0, A-40[BP] | ||
Danielle Lao | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-4 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 15-15 | ||
Danielle Lao | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Danielle Lao | 1-0 | |
0-0, 30-0 | ||
2-0 | Mirjam Bjorklund | |
0-0 | ||
Danielle Lao | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30 | ||
4-0 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], A-40[BP] | ||
Danielle Lao | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Danielle Lao | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Mirjam Bjorklund | |
0-0 | ||
Danielle Lao | 5-4 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Danielle Lao vs. Mirjam Bjorklund - onderlinge wedstrijden
11.10.19 | Kwartfinale | Danielle Lao | Mirjam Bjorklund | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Claremont | Hard |
Danielle Lao form & Mirjam Bjorklund form
Danielle Lao - laatste wedstrijden
W60 Rome - I. hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 7-64, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Sophie Chang | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Olivia Lincer | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Calgary - I. hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 7-5, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
29.10.22 Kwartfinale | vs. Storm Hunter | 1-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.22 2e ronde | vs. Allura Zamarripa | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.22 1e ronde | vs. Marcela Zacarias | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
16.10.22 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna-Lena Friedsam | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Rancho - Hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Nao Hibino | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Yue Yuan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
18.09.22 Kwalif. | vs. Ellen Perez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eri Hozumi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Lexington - Hard | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Hanna Chang | 3-6, 1-4, - Danielle Lao - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
21.07.22 2e ronde | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.22 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
16.07.22 Finale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.07.22 Halve finale | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.07.22 Kwartfinale | vs. Julie Belgraver | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.07.22 2e ronde | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
23.06.22 Kwalif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Meligeni Alves | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
16.06.22 2e ronde | vs. Simona Waltert | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.06.22 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.06.22 Kwalif. | vs. Marcela Zacarias | 7-5, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgie Jones | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Mirjam Bjorklund - laatste wedstrijden
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Elise Mertens | 6-3, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Makenna Jones | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
12.07.23 2e ronde | vs. Emma Navarro | 6-72, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
24.06.23 Finale | vs. Emma Navarro | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Halve finale | vs. Dalma Galfi | 7-65, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.06.23 Kwartfinale | vs. Daria Snigur | 4-0, Daria Snigur - scratch | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Ann Li | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Nadia Podoroska | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
26.05.23 Kwalif. | vs. Clara Tauson | 5-7, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Korpatsch | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Townsend | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Reus - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-2, 6-71 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde | vs. Elise Mertens | 6-1, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
01.03.23 2e ronde | vs. Peyton Stearns | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |