WEDSTRIJD
10.07.19 | 2e ronde | Danka Kovinic | Aliona Bolsova | 6-4, 6-2 | Bastad | Clay |
STATISTIEKEN
Danka Kovinic | Aliona Bolsova | |
1e Service % | 38/61 (62%) | 41/64 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/38 (74%) | 23/41 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/23 (70%) | 12/23 (52%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/64 (45%) | 17/61 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/125 (58%) | 52/125 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Danka Kovinic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Aliona Bolsova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Danka Kovinic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Aliona Bolsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Danka Kovinic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Aliona Bolsova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Danka Kovinic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Aliona Bolsova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Danka Kovinic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Aliona Bolsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Danka Kovinic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Aliona Bolsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Danka Kovinic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Aliona Bolsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Danka Kovinic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Aliona Bolsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Danka Kovinic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Aliona Bolsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Danka Kovinic vs. Aliona Bolsova - onderlinge wedstrijden
10.07.19 | 2e ronde | Danka Kovinic | Aliona Bolsova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Bastad | Clay |
Danka Kovinic form & Aliona Bolsova form
Danka Kovinic - laatste wedstrijden
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Lauren Davis | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
15.08.23 2e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Diane Parry | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Linda Noskova | 3-6, 1-2, - Danka Kovinic - scratch | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
12.05.23 2e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 1-4, - Danka Kovinic - scratch | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Sara Errani | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
23.04.23 Finale | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.04.23 Halve finale | vs. Sara Sorribes Tormo | 0-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.04.23 Kwartfinale | vs. Marie Bouzkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Eugenie Bouchard | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
13.04.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.23 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
27.02.23 1e ronde | vs. Heather Watson | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
03.02.23 Kwartfinale | vs. Alycia Parks | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.02.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Viktorija Golubic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Lauren Davis | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
07.01.23 Halve finale | vs. Cori Gauff | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.01.23 Kwartfinale | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Aliona Bolsova - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-0, 3-0, Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-3, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Mai Hontama | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ankita Raina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
13.07.23 Kwartfinale | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 2e ronde | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Kateryna Baindl | 3-6, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
06.07.23 3e ronde | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Beatrise Zeltina | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sinja Kraus | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
22.06.23 Kwartfinale | vs. Sonay Kartal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Isabelle Lacy | 4-6, 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-75, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde | vs. Kristina Kucova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |