WEDSTRIJD
07.06.17 | 2e ronde | Daria Kruzhkova | Viktoriya Kanapatskaya | 6-2, 6-4 | Minsk | Clay |
STATISTIEKEN
Daria Kruzhkova | Viktoriya Kanapatskaya | |
1e Service % | 42/58 (72%) | 35/62 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/42 (62%) | 15/35 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/16 (38%) | 13/27 (48%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/62 (55%) | 26/58 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/120 (55%) | 54/120 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 8 |
Aces |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daria Kruzhkova vs. Viktoriya Kanapatskaya - onderlinge wedstrijden
20.09.19 | Kwartfinale | Daria Kruzhkova | Viktoriya Kanapatskaya | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
07.06.17 | 2e ronde | Daria Kruzhkova | Viktoriya Kanapatskaya | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Minsk | Clay |
Daria Kruzhkova form & Viktoriya Kanapatskaya form
Daria Kruzhkova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 1-0, Nikol Mishieva - scratch | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Gombitova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | - | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. Dana Shakirova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 7-69, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.10.21 1e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Elizaveta Morozova | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 4-6, 0-2, - Daria Kruzhkova - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.21 Kwalif. | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.20 1e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.20 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.02.20 Kwalif. | vs. Natela Dzalamidze | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhaylova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
23.01.20 2e ronde | vs. Olga Doroshina | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde | vs. Vlada Koval | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.12.19 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
15.12.19 2e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.19 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Linda Noskova | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
03.11.19 Finale | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 5-7, 7-61 | wedstrijd detail | |
02.11.19 Halve finale | vs. Noa Liauw A Fong | 6-1, 2-0, Noa Liauw A Fong - scratch | wedstrijd detail |
Viktoriya Kanapatskaya - laatste wedstrijden
W15 Lubbock - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.10.20 Kwalif. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jessie Aney | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sathwika Sama | 6-2, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.20 Kwalif. | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Arbuthnott | 6-2, 0-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
19.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | Sara Cakarevic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - I. hard | ||||
12.11.19 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - I. hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Helena Narmont | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.10.19 Finale | vs. Camilla Rosatello | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.19 Halve finale | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.19 Kwartfinale | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Anita Wagner | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Demi Tran | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.19 Finale | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.10.19 Halve finale | vs. Linnea Malmqvist | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.19 Kwartfinale | vs. Paige Cline | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Aya El Sayed | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Angelina Zhuravleva | 7-62, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
18.09.19 2e ronde | vs. Yelizaveta Karlova | Yelizaveta Karlova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
14.09.19 Halve finale | vs. Angelina Zhuravleva | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.19 Kwartfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Adel Ismagulova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Bucha - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Vladlena Bokova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |