WEDSTRIJD
17.04.19 | 1e ronde | Daria Kruzhkova | Yekaterina Dmitrichenko | 6-3, 7-5 | W15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Daria Kruzhkova | Yekaterina Dmitrichenko | |
1e Service % | 56/71 (79%) | 36/72 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/56 (57%) | 19/36 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/15 (60%) | 15/36 (42%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/72 (53%) | 30/71 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/143 (55%) | 64/143 (45%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Kruzhkova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Daria Kruzhkova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daria Kruzhkova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daria Kruzhkova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Daria Kruzhkova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Daria Kruzhkova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Kruzhkova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daria Kruzhkova | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Kruzhkova | 3-5 | |
0-0 | ||
Daria Kruzhkova | 4-5 | |
0-0, A-40 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daria Kruzhkova vs. Yekaterina Dmitrichenko - onderlinge wedstrijden
17.04.19 | 1e ronde | Daria Kruzhkova | Yekaterina Dmitrichenko | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
12.04.19 | Kwartfinale | Daria Kruzhkova | Yekaterina Dmitrichenko | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
21.02.19 | 2e ronde | Daria Kruzhkova | Yekaterina Dmitrichenko | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | I. hard |
Daria Kruzhkova form & Yekaterina Dmitrichenko form
Daria Kruzhkova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 1-0, Nikol Mishieva - scratch | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Gombitova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | - | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. Dana Shakirova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 7-69, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.10.21 1e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Elizaveta Morozova | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 4-6, 0-2, - Daria Kruzhkova - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.21 Kwalif. | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.20 1e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.20 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.02.20 Kwalif. | vs. Natela Dzalamidze | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhaylova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
23.01.20 2e ronde | vs. Olga Doroshina | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde | vs. Vlada Koval | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.12.19 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
15.12.19 2e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.19 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Linda Noskova | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
03.11.19 Finale | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 5-7, 7-61 | wedstrijd detail | |
02.11.19 Halve finale | vs. Noa Liauw A Fong | 6-1, 2-0, Noa Liauw A Fong - scratch | wedstrijd detail |
Yekaterina Dmitrichenko - laatste wedstrijden
W25 Astana - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Zlata Saurasava | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Polina Sleptsova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Snigireva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 1-5, - Yekaterina Dmitrichenko - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Nur - I. hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
09.12.21 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
04.12.21 Halve finale | vs. Rosa Vicens Mas | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.12.21 Kwartfinale | vs. Melanie Klaffner | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.21 2e ronde | vs. Louise Brunskog | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.21 1e ronde | vs. Anna Ureke | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Francesca Pace | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 6-0, 2-1, Barbora Matusova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.11.21 2e ronde | vs. Ho Ching Wu | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.11.21 1e ronde | vs. Mariya Dolzhenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
19.10.21 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nur-Sultan - I. hard | ||||
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
14.07.21 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 1-4, - Yekaterina Dmitrichenko - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
07.07.21 1e ronde | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
04.06.21 Kwartfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.06.21 2e ronde | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
28.05.21 Kwartfinale | vs. Tamara Curovic | 7-66, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.05.21 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.05.21 1e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
07.05.21 Kwartfinale | vs. Barbora Palicova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.05.21 2e ronde | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |