WEDSTRIJD
13.03.19 | 1e ronde | Daria Lodikova | Franziska Kommer | 6-1, 4-6, 6-2 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Daria Lodikova | Franziska Kommer | |
1e Service % | 61/80 (76%) | 42/69 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/61 (59%) | 22/42 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/19 (47%) | 7/27 (26%) |
Benutte Breakpoints | 8/11 (73%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/69 (58%) | 35/80 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/149 (57%) | 64/149 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Daria Lodikova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Franziska Kommer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daria Lodikova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Franziska Kommer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daria Lodikova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Franziska Kommer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Lodikova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Franziska Kommer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Lodikova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Franziska Kommer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daria Lodikova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Franziska Kommer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Daria Lodikova | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Franziska Kommer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daria Lodikova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Franziska Kommer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Lodikova | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Franziska Kommer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Lodikova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Franziska Kommer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daria Lodikova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Franziska Kommer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daria Lodikova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Franziska Kommer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Lodikova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
12.07.99, 24 Jaar
10825 $
12.07.99, 24 Jaar
10825 $
Daria Lodikova vs. Franziska Kommer - onderlinge wedstrijden
13.03.19 | 1e ronde | Daria Lodikova | Franziska Kommer | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
04.12.18 | 1e ronde | Daria Lodikova | Franziska Kommer | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Monastir | Hard |
Daria Lodikova form & Franziska Kommer form
Daria Lodikova - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Ava Markham | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Sara Daavettila | 2-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
25.01.24 3e ronde | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Alice Rame | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Anna Danilina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Mia Horvit | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 4-3, Anastasia Kovaleva - scratch | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Franziska Kommer - laatste wedstrijden
W15 Kaltenkirchen - Clay | ||||
10.06.19 Kwalif. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kim Juliane Auerswald | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.04.19 Kwartfinale | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.04.19 2e ronde | vs. Jenny Duerst | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Agata Bachanek | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.04.19 Kwalif. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Deniz Paykoc | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
28.03.19 2e ronde | vs. Loudmilla Bencheikh | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.03.19 1e ronde | vs. Louise Brunskog | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Margaux Maquet | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.19 Kwalif. | vs. Valentina Giavazzi | 4-6, 7-63, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Melanie Stokke | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mey Ayari | 6-0, 1-0, Mey Ayari - scratch | wedstrijd detail | |
18.03.19 Kwalif. | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
13.03.19 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
05.03.19 1e ronde | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Ines Fonte | 6-1, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
04.12.18 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
28.11.18 1e ronde | vs. Maria Titova | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sozopol - Hard | ||||
06.10.18 Halve finale | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.18 Kwartfinale | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
04.10.18 2e ronde | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.18 1e ronde | vs. Gabriela Duca | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
27.09.18 2e ronde | vs. Julita Saner | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.09.18 1e ronde | vs. Noelia Zeballos | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
19.09.18 1e ronde | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - Clay | ||||
22.08.18 1e ronde | vs. Lou Adler | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.08.18 Kwalif. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Perla Nieuwboer | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Oldenzaal - Clay | ||||
14.08.18 1e ronde | vs. Marlies Szupper | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |