WEDSTRIJD
18.06.19 | 1e ronde | Ayaka Okuno | Daria Mishina | 6-2, 6-3 | W15 Gimcheon | Hard |
STATISTIEKEN
Ayaka Okuno | Daria Mishina | |
1e Service % | 22/47 (47%) | 34/53 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/22 (68%) | 15/34 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/25 (52%) | 9/19 (47%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/53 (55%) | 19/47 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/100 (57%) | 43/100 (43%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ayaka Okuno | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Daria Mishina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ayaka Okuno | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Daria Mishina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ayaka Okuno | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Daria Mishina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ayaka Okuno | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Daria Mishina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Ayaka Okuno | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Daria Mishina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ayaka Okuno | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Daria Mishina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ayaka Okuno | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Daria Mishina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ayaka Okuno | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Daria Mishina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ayaka Okuno | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ayaka Okuno vs. Daria Mishina - onderlinge wedstrijden
18.06.19 | 1e ronde | Ayaka Okuno | Daria Mishina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Gimcheon | Hard |
Ayaka Okuno form & Daria Mishina form
Ayaka Okuno - laatste wedstrijden
W15 Los - Hard | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenna Sloan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sydney-Nicole Clarke | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
20.02.23 Kwalif. | vs. Fitriani Sabatini | 3-6, 1-4, - Ayaka Okuno - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yanni Liu | 7-64, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Hanyu Guo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Fitriana Sabrina | 3-6, 6-3, 2-2, Fitriana Sabrina - scratch | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Yokohama - Hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Honoka Kobayashi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mami Mabuchi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ania Hertel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Las - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shatoo Mohamad | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eryn Cayetano | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Dallas - Hard | ||||
25.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Rancho - Hard | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Haley Giavara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Verginie Tchakarova | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sharrmadaa Baluu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Naples - Clay | ||||
08.03.22 1e ronde | vs. Madison Sieg | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Arcadia - Hard | ||||
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Chanelle Van Nguyen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Malaika Rapolu | 2-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Anita Sahdiieva | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
21.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rianna Valdes | 0-6, 0-4, - Ayaka Okuno - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Pelham - Clay | ||||
17.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Abrams | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
04.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gianna Pielet | 6-3, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 1-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Hard | ||||
25.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sanchez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yokohama - Hard | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Erika Sema | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Daria Mishina - laatste wedstrijden
Nur-Sultan - I. hard | ||||
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
12.09.21 Finale | vs. Julia Terziyska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.21 Halve finale | vs. Katerina Dimitrova | 6-4, 2-0, Katerina Dimitrova - scratch | wedstrijd detail | |
10.09.21 Kwartfinale | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.21 2e ronde | vs. Andreea Alexandra Lila | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.09.21 1e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
27.08.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Dana Baidaulet | 7-5, 2-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Maria Krupenina | 6-2, 4-6, - Daria Mishina - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - Hard | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
16.03.21 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
25.02.21 2e ronde | vs. Olga Doroshina | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Victoria Kan | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
13.02.21 Halve finale | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.21 Kwartfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.21 2e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.02.21 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
05.02.21 Kwartfinale | vs. Anna Ukolova | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.02.21 2e ronde | vs. Katyarina Paulenka | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.21 1e ronde | vs. Lyubov Kostenko | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.12.20 Halve finale | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.12.20 Kwartfinale | vs. Ziva Falkner | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.20 2e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
03.12.20 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.20 1e ronde | vs. Salma Ziouti | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
29.11.20 Finale | vs. Carolina Meligeni Alves | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |