WEDSTRIJD
05.11.20 | 2e ronde | Daria Mishina | Daria Kudashova | 6-3, 6-1 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Daria Kudashova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daria Mishina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Daria Kudashova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Mishina | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Daria Kudashova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daria Mishina | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Daria Kudashova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daria Mishina | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Daria Kudashova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Daria Mishina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Daria Kudashova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Mishina | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Daria Kudashova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Daria Mishina | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Daria Kudashova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Mishina | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daria Mishina vs. Daria Kudashova - onderlinge wedstrijden
05.11.20 | 2e ronde | Daria Mishina | Daria Kudashova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Daria Mishina form & Daria Kudashova form
Daria Mishina - laatste wedstrijden
Nur-Sultan - I. hard | ||||
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
12.09.21 Finale | vs. Julia Terziyska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.21 Halve finale | vs. Katerina Dimitrova | 6-4, 2-0, Katerina Dimitrova - scratch | wedstrijd detail | |
10.09.21 Kwartfinale | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.21 2e ronde | vs. Andreea Alexandra Lila | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.09.21 1e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
27.08.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Dana Baidaulet | 7-5, 2-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Maria Krupenina | 6-2, 4-6, - Daria Mishina - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - Hard | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
16.03.21 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
25.02.21 2e ronde | vs. Olga Doroshina | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Victoria Kan | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
13.02.21 Halve finale | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.21 Kwartfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.21 2e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.02.21 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
05.02.21 Kwartfinale | vs. Anna Ukolova | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.02.21 2e ronde | vs. Katyarina Paulenka | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.21 1e ronde | vs. Lyubov Kostenko | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.12.20 Halve finale | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.12.20 Kwartfinale | vs. Ziva Falkner | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.20 2e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
03.12.20 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.20 1e ronde | vs. Salma Ziouti | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
29.11.20 Finale | vs. Carolina Meligeni Alves | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |
Daria Kudashova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Yeon Woo Ku | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Humera Baharmus | 6-4, 4-1, Humera Baharmus - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Johanna Silva | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Aliona Falei | 7-69, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-2, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Sohyun Park | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |