WEDSTRIJD
03.12.19 | 1e ronde | Daria Mishina | Mihika Yadav | 6-3, 7-5 | W25 Solapur | Hard |
STATISTIEKEN
Daria Mishina | Mihika Yadav | |
1e Service % | 50/73 (68%) | 50/69 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/50 (62%) | 24/50 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/23 (39%) | 7/19 (37%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/69 (55%) | 33/73 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 78/142 (55%) | 64/142 (45%) |
Dubbele fouten | 9 | 6 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Mihika Yadav | |
0-0, 0-40, 15-40 | ||
Daria Mishina | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Mihika Yadav | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, A-40[BP] | ||
Daria Mishina | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Mihika Yadav | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Daria Mishina | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Daria Mishina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Mihika Yadav | |
0-0 | ||
Daria Mishina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Mihika Yadav | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Daria Mishina | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-3 | Mihika Yadav | |
0-0 | ||
Daria Mishina | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Mihika Yadav | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Mishina | 4-4 | |
0-0 | ||
4-5 | Mihika Yadav | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daria Mishina | 5-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Mihika Yadav | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daria Mishina vs. Mihika Yadav - onderlinge wedstrijden
03.12.19 | 1e ronde | Daria Mishina | Mihika Yadav | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Solapur | Hard |
Daria Mishina form & Mihika Yadav form
Daria Mishina - laatste wedstrijden
Nur-Sultan - I. hard | ||||
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
12.09.21 Finale | vs. Julia Terziyska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.21 Halve finale | vs. Katerina Dimitrova | 6-4, 2-0, Katerina Dimitrova - scratch | wedstrijd detail | |
10.09.21 Kwartfinale | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.21 2e ronde | vs. Andreea Alexandra Lila | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.09.21 1e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
27.08.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Dana Baidaulet | 7-5, 2-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Maria Krupenina | 6-2, 4-6, - Daria Mishina - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - Hard | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
16.03.21 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
25.02.21 2e ronde | vs. Olga Doroshina | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Victoria Kan | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
13.02.21 Halve finale | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.21 Kwartfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.21 2e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.02.21 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
05.02.21 Kwartfinale | vs. Anna Ukolova | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.02.21 2e ronde | vs. Katyarina Paulenka | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.21 1e ronde | vs. Lyubov Kostenko | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.12.20 Halve finale | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.12.20 Kwartfinale | vs. Ziva Falkner | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.20 2e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
03.12.20 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.20 1e ronde | vs. Salma Ziouti | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
29.11.20 Finale | vs. Carolina Meligeni Alves | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |
Mihika Yadav - laatste wedstrijden
W25 Bengaluru - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-3, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Gurugram - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
14.02.23 Kwalif. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-0, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laalitya Kalluri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harivarshine Murugesan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
10.02.23 Kwartfinale | vs. Tamara Curovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.02.23 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Priyanshi Bhandari | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.23 Kwalif. | vs. Pooja Ingale | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vanshika Choudhary | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthi Muniyan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Gwalior - Hard | ||||
28.12.22 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.12.22 Kwalif. | vs. Sachi Sharma | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Navi - Hard | ||||
19.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Farhat Aleen Qamar | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Harshita Bangera | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
01.07.22 2e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.22 1e ronde | vs. Misaki Matsuda | 6-1, 2-1, Misaki Matsuda - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Humera Baharmus | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nagpur - Clay | ||||
01.03.22 1e ronde | vs. Smriti Bhasin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Clay | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Shachf Lieberman | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gurugram - Hard | ||||
15.02.22 1e ronde | vs. Yubarani Banerjee | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
10.02.22 2e ronde | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.22 1e ronde | vs. Saniya Sarfaraz Patel | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Navi - Hard | ||||
28.12.21 1e ronde | vs. Misaki Matsuda | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solapur - Hard | ||||
08.12.21 1e ronde | vs. Akanksha Dileep Nitture | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bengaluru - Hard | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Pune - Hard | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.21 1e ronde | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 New - Hard | ||||
02.03.21 1e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-75, 5-7 | wedstrijd detail |