WEDSTRIJD
22.10.20 | 2e ronde | Darja Semenistaja | Anna Kubareva | 6-2, 6-4 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Darja Semenistaja | Anna Kubareva | |
1e Service % | 33/53 (62%) | 38/67 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/33 (70%) | 24/38 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/20 (60%) | 11/29 (38%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/67 (48%) | 18/53 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/120 (56%) | 53/120 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 11 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Darja Semenistaja | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anna Kubareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darja Semenistaja | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Anna Kubareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Darja Semenistaja | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Anna Kubareva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Darja Semenistaja | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Anna Kubareva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Darja Semenistaja | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Anna Kubareva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Darja Semenistaja | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Anna Kubareva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Darja Semenistaja | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Anna Kubareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Darja Semenistaja | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Anna Kubareva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Darja Semenistaja | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Anna Kubareva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Darja Semenistaja vs. Anna Kubareva - onderlinge wedstrijden
22.10.20 | 2e ronde | Darja Semenistaja | Anna Kubareva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Darja Semenistaja form & Anna Kubareva form
Darja Semenistaja - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Laura Siegemund | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Xiyu Wang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-72, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Storm Hunter | 5-7, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Saki Imamura | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 6-1, 6-72, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maya Joint | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Carole Monnet | 6-1, 3-0, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Naho Sato | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 6-75, 5-1, Polina Kudermetova - scratch | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Anna Kubareva - laatste wedstrijden
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 7-64, 10-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
03.09.23 Finale | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Fangran Tian | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Maria Garcia Cid | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 1-0, Katarina Kozarov - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Charo Esquiva Banuls | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Madison Sieg | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Min Liu | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Julia Camblor | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Aliona Falei | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
18.05.23 3e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
11.05.23 3e ronde | vs. Anna Brogan | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 2e ronde | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Anna Brogan | 6-1, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 4-2, Mariia Tkacheva - scratch | wedstrijd detail |