WEDSTRIJD
01.08.20 | 1e ronde | Darja Vidmanova | Tereza Smitkova | 6-3, 5-7, 7-5 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Tereza Smitkova | |
0-0, 30-15 | ||
Darja Vidmanova | 1-0 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
1-1 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Darja Vidmanova | 2-1 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30, A-40 | ||
3-1 | Tereza Smitkova | |
0-0 | ||
Darja Vidmanova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
5-1 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Darja Vidmanova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Tereza Smitkova | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Darja Vidmanova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30 | ||
1-0 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Darja Vidmanova | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
1-2 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Darja Vidmanova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
1-4 | Tereza Smitkova | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Darja Vidmanova | 1-5 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-40 | ||
2-5 | Tereza Smitkova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Darja Vidmanova | 3-5 | |
0-0, 30-0 | ||
4-5 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Darja Vidmanova | 5-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Tereza Smitkova | |
0-0, 0-15 | ||
5-7 |
3 | ||
Darja Vidmanova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
1-0 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40 | ||
Darja Vidmanova | 1-1 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Tereza Smitkova | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Darja Vidmanova | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Darja Vidmanova | 4-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
4-3 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
Darja Vidmanova | 4-4 | |
0-0, 15-15 | ||
5-4 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-0, 15-40, 30-40 | ||
Darja Vidmanova | 5-5 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Tereza Smitkova | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-A | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Darja Vidmanova vs. Tereza Smitkova - onderlinge wedstrijden
01.08.20 | 1e ronde | Darja Vidmanova | Tereza Smitkova | 6-3, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Darja Vidmanova form & Tereza Smitkova form
Darja Vidmanova - laatste wedstrijden
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.22 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.22 Kwalif. | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Versmold - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Terziyska | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Den - Clay | ||||
27.06.22 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Klaudija Bubelyte | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
14.09.21 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Lota Kaul | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Linda Noskova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - Clay | ||||
12.08.21 2e ronde | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.21 1e ronde | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
03.08.21 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
30.07.21 Kwartfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.07.21 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.21 1e ronde | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 4-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Wimbledon (juniors) - Grass | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
French Open - Clay | ||||
09.06.21 3e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.06.21 2e ronde | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.06.21 1e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-4, 6-710, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
29.05.21 Halve finale | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.21 Kwartfinale | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Tereza Smitkova - laatste wedstrijden
W60 Trnava - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Nanova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Anna Gabric | 0-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 7-5, 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Given Roach | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Romeo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Gergana Topalova | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
03.03.23 Kwartfinale | vs. Kristina Kucova | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Maria Bondarenko | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
12.02.23 Finale | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |