WEDSTRIJD
17.05.19 | Kwartfinale | Darya Astakhova | Lina Glushko | 6-3, 6-4 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Darya Astakhova | Lina Glushko | |
1e Service % | 29/54 (54%) | 44/69 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/29 (79%) | 25/44 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/25 (52%) | 11/25 (44%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/69 (48%) | 18/54 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/123 (56%) | 54/123 (44%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 0 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lina Glushko | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Darya Astakhova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Lina Glushko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darya Astakhova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Darya Astakhova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Darya Astakhova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Lina Glushko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Darya Astakhova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lina Glushko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Darya Astakhova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Darya Astakhova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Lina Glushko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Darya Astakhova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Lina Glushko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darya Astakhova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Darya Astakhova vs. Lina Glushko - onderlinge wedstrijden
17.05.19 | Kwartfinale | Darya Astakhova | Lina Glushko | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Darya Astakhova form & Lina Glushko form
Darya Astakhova - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - scratch | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
20.08.23 Finale | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.08.23 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - scratch | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail |
Lina Glushko - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Rina Saigo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
24.02.24 Finale | vs. Manon Leonard | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Halve finale | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 Kwartfinale | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 6-4, Adithya Karunaratne - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Xiaodi You | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-76, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | - Lina Glushko - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eri Hozumi | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Magdalena Frech | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-73, - Lina Glushko - scratch | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |