INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Darya Astakhova vs. Sylvie Zund - onderlinge wedstrijden
10.03.20 | Kwalif. | Darya Astakhova | Sylvie Zund | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Darya Astakhova form & Sylvie Zund form
Darya Astakhova - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - scratch | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
20.08.23 Finale | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.08.23 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - scratch | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail |
Sylvie Zund - laatste wedstrijden
W25 Mogi - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Maria Eduarda Lages | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Luisina Giovannini | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sol Rabin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Susan Doldan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
17.11.23 Halve finale | vs. Alexia Harmon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 Kwartfinale | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Mariana Zottoli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Joelle Steur | 7-61, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Lima - Clay | ||||
27.08.23 Finale | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Ana Candiotto | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Yleymi Lugiana Muelle Valdez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
13.08.23 Kwalif. | vs. Ellie Douglas | 2-6, - Sylvie Zund - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Junin - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bragado - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Nicole Poj | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Lisa Zaar | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 7-65, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 7-5, 2-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.06.23 2e ronde | vs. Ana Candiotto | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 1e ronde | vs. Anja Petkovic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Ziva Falkner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |