WEDSTRIJD
27.06.19 | 2e ronde | Ramona Mataruga | Darya Lebesheva | 6-1, 6-1 | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Ramona Mataruga | Darya Lebesheva | |
1e Service % | 35/41 (85%) | 25/46 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/35 (69%) | 14/25 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/6 (50%) | 5/21 (24%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/46 (59%) | 14/41 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/87 (62%) | 33/87 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 8 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ramona Mataruga | 0-0 | |
0-0, 40-30 | ||
1-0 | Darya Lebesheva | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ramona Mataruga | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Darya Lebesheva | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Ramona Mataruga | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Darya Lebesheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ramona Mataruga | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Darya Lebesheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ramona Mataruga | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Darya Lebesheva | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ramona Mataruga | 2-1 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
3-1 | Darya Lebesheva | |
0-0, 15-0 | ||
Ramona Mataruga | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-1 | Darya Lebesheva | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
Australia
27.01.96, 28 Jaar
27.01.96, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ramona Mataruga vs. Darya Lebesheva - onderlinge wedstrijden
27.06.19 | 2e ronde | Ramona Mataruga | Darya Lebesheva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Ramona Mataruga form & Darya Lebesheva form
Ramona Mataruga - laatste wedstrijden
W25 Mildura - Grass | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Sohyun Park | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.11.19 1e ronde | vs. Steffi Carruthers | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Monique Barry | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Haruna Arakawa | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Aleksandra Pitak | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Shatoo Mohamad | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Shatoo Mohamad | Shatoo Mohamad - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Misa Malkin | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
17.08.19 Halve finale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.19 Kwartfinale | vs. Melisa Morales | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.19 2e ronde | vs. Aleksandra Pitak | 7-65, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.07.19 1e ronde | vs. Gala Arangio | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Nicole Nadel | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Asuka Kawai | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
02.07.19 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
29.06.19 Halve finale | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.06.19 Kwartfinale | vs. Alyssa Tobita | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.06.19 2e ronde | vs. Darya Lebesheva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.06.19 1e ronde | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
05.11.18 Kwalif. | vs. Agata Bachanek | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Vasileiadi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Kimmy A. Guerin | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Carlotta Moccia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar - Clay | ||||
06.09.18 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.18 1e ronde | vs. Diana Bakuta | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Darya Lebesheva - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gaia Panari | 6-3, 2-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Menuha Popovici | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lopatetskaya | 0-6, - Darya Lebesheva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Pavlova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 4-1, Beatrice Stagno - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Piatrushka | 2-6, - Darya Lebesheva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vasanti Shinde | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Kariann Pierre-Louis | 3-6, 6-2, 1-10 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Feriel Mahbouli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Valerie Quiceno | 2-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.09.20 1e ronde | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 0-1, - Darya Lebesheva - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.20 Kwalif. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Angelika Shapovalova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Ostrovskaya | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 6-0, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Tomanova | 0-3, - Darya Lebesheva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Maria Kozyreva | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
03.07.19 Kwalif. | vs. Rianna Valdes | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Ramona Mataruga | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Amber Washington | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.06.19 Kwalif. | vs. Magdalena Nunez Pureco | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Elin Vilen | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gothenburg - Clay | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Sofia Nami Samavati | 0-5, - Darya Lebesheva - scratch | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nanchang - Clay | ||||
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Takayama | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Djibouti - Hard | ||||
19.12.18 2e ronde | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-5, - Darya Lebesheva - scratch | wedstrijd detail | |
18.12.18 1e ronde | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Djibouti - Hard | ||||
11.12.18 1e ronde | vs. Aisha Niyonkuru | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |