WEDSTRIJD
30.10.19 | 1e ronde | Dasha Ivanova | Alessandra Simone | 5-7, 6-0, 6-2 | W15 Bogota | Clay |
STATISTIEKEN
Dasha Ivanova | Alessandra Simone | |
1e Service % | 41/76 (54%) | 49/97 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/41 (63%) | 32/49 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/35 (51%) | 10/48 (21%) |
Benutte Breakpoints | 9/21 (43%) | 5/8 (63%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 55/97 (57%) | 32/76 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 99/173 (57%) | 74/173 (43%) |
Dubbele fouten | 8 | 14 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Alessandra Simone | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Dasha Ivanova | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Alessandra Simone | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dasha Ivanova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
3-1 | Alessandra Simone | |
0-0, 30-0 | ||
5-1 | Alessandra Simone | |
0-0, 30-0, 40-40, 40-A | ||
Dasha Ivanova | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Alessandra Simone | |
5-5 | Alessandra Simone | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Dasha Ivanova | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
Dasha Ivanova | 0-0 | |
1-0 | Alessandra Simone | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
3-0 | Alessandra Simone | |
0-0, 15-0 | ||
4-0 | Alessandra Simone | |
0-0 | ||
6-0 |
3 | ||
0-0 | Alessandra Simone | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dasha Ivanova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Alessandra Simone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Dasha Ivanova | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Alessandra Simone | |
Dasha Ivanova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Alessandra Simone | |
0-0 | ||
Dasha Ivanova | 5-2 | |
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
29.09.03, 20 Jaar
29.09.03, 20 Jaar
Dasha Ivanova vs. Alessandra Simone - onderlinge wedstrijden
30.10.19 | 1e ronde | Dasha Ivanova | Alessandra Simone | 5-7, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Bogota | Clay |
Dasha Ivanova form & Alessandra Simone form
Dasha Ivanova - laatste wedstrijden
W15 Montreal - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - scratch | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Lunda Kumhom | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Pimmada Thongkum | 6-74, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Anja Nayar | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
11.06.23 Finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 7-63, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail |
Alessandra Simone - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
06.04.22 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 0-2, - Alessandra Simone - scratch | wedstrijd detail | |
05.04.22 Kwalif. | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nour Gueblaoui | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.22 Kwalif. | vs. Anna Brogan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Darya Shvartsmann | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Radojevic | 6-2, 1-0, Anastasija Radojevic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Koklina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.11.21 1e ronde | vs. Katherine Westbury | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.10.21 Kwartfinale | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.10.21 2e ronde | vs. Yvette Schmucker | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.21 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.09.21 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.09.21 2e ronde | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.09.21 1e ronde | vs. Himari Sato | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
09.09.21 2e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 6-75, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Mei Hasegawa | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Pescara - Clay | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Anna Turati | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
29.07.21 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-75, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.07.21 1e ronde | vs. Barbara Dessolis | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Torino - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Emma Lene | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Miharu Imanishi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.05.21 2e ronde | vs. Kelia Le Bihan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.05.21 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |