WEDSTRIJD
13.11.19 | 1e ronde | Dasha Ivanova | Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | W25 Orlando | Clay |
STATISTIEKEN
Dasha Ivanova | Carolina Meligeni Alves | |
1e Service % | 54/90 (60%) | 50/68 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/54 (61%) | 28/50 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/36 (42%) | 7/18 (39%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/68 (49%) | 42/90 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/158 (51%) | 77/158 (49%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dasha Ivanova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Carolina Meligeni Alves | |
0-0 | ||
2-1 | Carolina Meligeni Alves | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Dasha Ivanova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Carolina Meligeni Alves | |
0-0 | ||
Dasha Ivanova | 5-1 | |
0-0, 15-0 | ||
5-2 | Carolina Meligeni Alves | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Dasha Ivanova | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Carolina Meligeni Alves | |
6-4 |
2 | ||
Dasha Ivanova | 0-0 | |
1-0 | Carolina Meligeni Alves | |
Dasha Ivanova | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | Carolina Meligeni Alves | |
0-0 | ||
Dasha Ivanova | 2-2 | |
2-3 | Carolina Meligeni Alves | |
0-0, 30-0 | ||
4-3 | Carolina Meligeni Alves | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dasha Ivanova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Carolina Meligeni Alves | |
0-0 | ||
Dasha Ivanova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Carolina Meligeni Alves | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
7-5 | Carolina Meligeni Alves | |
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dasha Ivanova vs. Carolina Meligeni Alves - onderlinge wedstrijden
13.11.19 | 1e ronde | Dasha Ivanova | Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Orlando | Clay |
Dasha Ivanova form & Carolina Meligeni Alves form
Dasha Ivanova - laatste wedstrijden
W15 Montreal - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - scratch | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Lunda Kumhom | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Pimmada Thongkum | 6-74, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Anja Nayar | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
11.06.23 Finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 7-63, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail |
Carolina Meligeni Alves - laatste wedstrijden
W15 Campinas - Clay | ||||
24.03.24 Halve finale | vs. Oana Gavrila | 6-71, 7-68, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Irina Fetecau | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Kylie Mckenzie | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Julieta Estable | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Victoria Bosio | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ana Candiotto | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Ena Shibahara | 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Jamie Loeb | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Jessica Failla | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kayla Cross | 5-7, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Alice Rame | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.01.24 3e ronde | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Candela Vazquez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Conny Perrin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Carole Monnet | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Luisina Giovannini | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |