INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kajsa Rinaldo Persson vs. Dasha Ivanova - onderlinge wedstrijden
14.02.19 | 2e ronde | Dasha Ivanova | Kajsa Rinaldo Persson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Kajsa Rinaldo Persson form & Dasha Ivanova form
Kajsa Rinaldo Persson - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Alice Battesti | 6-0, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Malene Helgo | 6-2, 1-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Catherine Harrison | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Katie Boulter | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Daria Snigur | 7-69, 0-6, 1-2, - Kajsa Rinaldo Persson - scratch | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Tamira Paszek | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imogen Haddad | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-1, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ciara Moore | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Zuzanna Bednarz | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Jessica Pieri | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Enola Chiesa | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Dasha Ivanova - laatste wedstrijden
W15 Montreal - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Lunda Kumhom | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Pimmada Thongkum | 6-74, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Anja Nayar | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
11.06.23 Finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 7-63, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail |