WEDSTRIJD
30.10.18 | 1e ronde | Daria Lopatetskaya | Alexandra Damaschin | 2-6, 7-5, 6-3 | Toronto | I. hard |
STATISTIEKEN
Daria Lopatetskaya | Alexandra Damaschin | |
1e Service % | 71/98 (72%) | 59/79 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/71 (59%) | 34/59 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/27 (56%) | 14/20 (70%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/79 (39%) | 41/98 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/177 (50%) | 89/177 (50%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Daria Lopatetskaya | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Daria Lopatetskaya | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-4 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-5 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
3-4 | Alexandra Damaschin | |
3-5 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daria Lopatetskaya | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daria Lopatetskaya vs. Alexandra Damaschin - onderlinge wedstrijden
30.10.18 | 1e ronde | Daria Lopatetskaya | Alexandra Damaschin | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Toronto | I. hard |
Daria Lopatetskaya form & Alexandra Damaschin form
Daria Lopatetskaya - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-1, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-74, 7-66 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lisa Zaar | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 0-4, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 5-7, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Laura Boehner | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Dubik | Katsiaryna Dubik - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 7-5, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manuela Mijovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Joy De Zeeuw | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Nina Vargova | 2-6, 0-4, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Alexandra Damaschin - laatste wedstrijden
W15 Bucharest - Clay | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Laura Schaeder | 6-3, 4-6, - Alexandra Damaschin - scratch | wedstrijd detail | |
09.07.19 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Katherine Sebov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Christina Rosca | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Sathwika Sama | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Torun - Clay | ||||
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
26.04.19 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.19 2e ronde | vs. Ruxandra Schech | 2-6, 6-4, 7-69 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Agathe Timsit | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
18.04.19 2e ronde | vs. Amanda Carreras | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
03.04.19 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
28.03.19 2e ronde | vs. Abbie Myers | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.03.19 1e ronde | vs. Aldila Sutjiadi | 6-74, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.02.19 2e ronde | vs. Camilla Scala | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.19 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.02.19 2e ronde | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.02.19 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.19 Kwartfinale | vs. Viktoriia Dema | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.02.19 2e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.19 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.19 2e ronde | vs. Karolina Berankova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.01.19 1e ronde | vs. Sandy Marti | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
07.12.18 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - I. hard | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.18 Kwalif. | vs. Andreea Ghitescu | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Saguenay - I. hard | ||||
21.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |