WEDSTRIJD
07.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Daria Lopatetskaya | Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-2 | W25 Prague | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daria Lopatetskaya vs. Stephanie Judith Visscher - onderlinge wedstrijden
19.10.23 | 2e ronde | Stephanie Judith Visscher | Daria Lopatetskaya | 7-5, 4-6, 4-0, Stephanie Judith Visscher - scratch | wedstrijd detail | W25 Faro | Hard |
07.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Daria Lopatetskaya | Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Prague | Clay |
Daria Lopatetskaya form & Stephanie Judith Visscher form
Daria Lopatetskaya - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-1, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-74, 7-66 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lisa Zaar | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 0-4, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 5-7, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Laura Boehner | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Dubik | Katsiaryna Dubik - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 7-5, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manuela Mijovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Joy De Zeeuw | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Nina Vargova | 2-6, 0-4, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Stephanie Judith Visscher - laatste wedstrijden
W35 Bujumbura - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Abhilasha Bista | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Julie Tungamirai | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Amarni Banks | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Allegra Fiorani | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Tereza Valentova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Yu Shan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Selina Dal | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Solymar Colling | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Arcadia - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Hanna Chang | 6-3, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.12.23 Kwartfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Robin Anderson | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 4-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 7-5, 4-6, 4-0, Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail |