WEDSTRIJD
04.06.18 | 2e ronde van de kwal. | Dayeon Back | Hsin-Yuan Shih | 6-1, 6-0 | Sangju | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Taipei (CHN)
20.01.00, 24 Jaar
20.01.00, 24 Jaar
Dayeon Back vs. Hsin-Yuan Shih - onderlinge wedstrijden
04.06.18 | 2e ronde van de kwal. | Dayeon Back | Hsin-Yuan Shih | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Sangju | I. hard |
Dayeon Back form & Hsin-Yuan Shih form
Dayeon Back - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ikumi Yamazaki | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Anjali Rathi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 2-1, - Dayeon Back - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Elena Micic | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roisin Gilheany | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Lea Ma | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Subasic | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Kimberly Birrell | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dabin Kim | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Sunam Jeong | 6-1, 4-1, Sunam Jeong - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Na-Ri Kim | 4-1, Na-Ri Kim - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Cherry Kim | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. On Yu Choi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Cherry Kim | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Haram Kim | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
13.08.23 Finale | vs. Miho Kuramochi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Kisa Yoshioka | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Hsin-Yuan Shih - laatste wedstrijden
Jakarta - Hard | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Charmaine Shi Yi Seah | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Solo - Hard | ||||
07.07.18 Kwalif. | vs. Arrum Damarsari | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
16.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Wing Kiu Jacqueline Lam | 7-61, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sangju - I. hard | ||||
04.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dayeon Back | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
05.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bhuvana Kalva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Watsachol Sawatdee | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
29.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Arisara Jongma | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Surprise - Hard | ||||
12.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Colombo - Clay | ||||
17.10.17 1e ronde | vs. Isabelle Boulais | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Colombo - Clay | ||||
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Csilla Argyelan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Colombo - Clay | ||||
04.10.17 2e ronde | vs. Josephine Boualem | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.17 1e ronde | vs. Alija Merdeeva | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.10.17 Kwalif. | vs. Himani Mor | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
18.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Zhuoma Ni Ma | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Reza Timmerman | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
11.09.17 1e ronde | vs. Xiaoxi Zhao | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.17 Kwalif. | vs. Chanikarn Silakul | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Chatchaya Sakchatchawan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Taipei - Hard | ||||
19.06.17 1e ronde | vs. Aiko Yoshitomi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Aurangabad - Clay | ||||
06.06.17 1e ronde | vs. Vivien Klein | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Seerat Pannu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.06.17 Kwalif. | vs. Shrishti Daas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
01.05.17 Kwalif. | vs. Molly Helgesson | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
24.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Klymenko | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Istanbul - I. hard | ||||
03.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Daniilidou | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul - I. hard | ||||
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Rosenquist | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Gwalior - Hard | ||||
01.03.17 2e ronde | vs. Riya Bhatia | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.17 1e ronde | vs. Radhika Yadav | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sinha Sanjay Kosambi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.17 Kwalif. | vs. Anupreet Bedi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |