WEDSTRIJD
20.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Dayeon Back | Yujin Ahn | 6-4, 6-0 | W25 Goyang | Hard |
STATISTIEKEN
Dayeon Back | Yujin Ahn | |
1e Service % | 41/54 (76%) | 37/53 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/41 (56%) | 19/37 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/13 (69%) | 4/16 (25%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/53 (57%) | 22/54 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/107 (58%) | 45/107 (42%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Yujin Ahn | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dayeon Back | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Yujin Ahn | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dayeon Back | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Yujin Ahn | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dayeon Back | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Yujin Ahn | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dayeon Back | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Yujin Ahn | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dayeon Back | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Yujin Ahn | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dayeon Back | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Yujin Ahn | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dayeon Back | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Yujin Ahn | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dayeon Back | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dayeon Back vs. Yujin Ahn - onderlinge wedstrijden
10.09.22 | Halve finale | Dayeon Back | Yujin Ahn | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Yeongwol | Hard |
07.09.19 | Halve finale | Dayeon Back | Yujin Ahn | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Yeongwol | Hard |
20.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Dayeon Back | Yujin Ahn | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Goyang | Hard |
Dayeon Back form & Yujin Ahn form
Dayeon Back - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ikumi Yamazaki | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Anjali Rathi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 2-1, - Dayeon Back - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Elena Micic | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roisin Gilheany | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Lea Ma | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Subasic | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Kimberly Birrell | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dabin Kim | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Sunam Jeong | 6-1, 4-1, Sunam Jeong - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Na-Ri Kim | 4-1, Na-Ri Kim - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Cherry Kim | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. On Yu Choi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Cherry Kim | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Haram Kim | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
13.08.23 Finale | vs. Miho Kuramochi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Kisa Yoshioka | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Yujin Ahn - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Weronika Ewald | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.12.23 1e ronde | vs. Katherine Barnes | 2-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Dabin Kim | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Suha Lee | 7-5, 2-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Eunyeong Park | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Yugyeong Oh | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Dami Lee | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Suzuho Oshino | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Aely Arai | 7-67, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Momoko Nishio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Punnin Kovapitukted | 6-75, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Anastasiya Lopata | 6-77, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Pimmada Thongkum | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Kisa Yoshioka | 6-2, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laquisa Khan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Mijeong Park | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |