WEDSTRIJD
04.06.19 | 1e ronde | Dea Herdzelas | Andrea Renee Villarreal | 6-1, 6-0 | W25 Bethany | Clay |
STATISTIEKEN
Dea Herdzelas | Andrea Renee Villarreal | |
1e Service % | 19/35 (54%) | 28/45 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 11/19 (58%) | 10/28 (36%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/16 (69%) | 3/17 (18%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/45 (71%) | 13/35 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/80 (68%) | 26/80 (33%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
2 | ||
Dea Herdzelas | 0-0 | |
0-0, A-40 | ||
1-0 | Andrea Renee Villarreal | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Andrea Renee Villarreal | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dea Herdzelas | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Andrea Renee Villarreal | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dea Herdzelas vs. Andrea Renee Villarreal - onderlinge wedstrijden
04.06.19 | 1e ronde | Dea Herdzelas | Andrea Renee Villarreal | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Bethany | Clay |
Dea Herdzelas form & Andrea Renee Villarreal form
Dea Herdzelas - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 7-66, 0-2, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-73, 6-77 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
28.09.23 3e ronde | vs. Marie Benoit | 3-6, 0-3, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 7-5, Elena Pridankina - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 3e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Simona Wirglerova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-72, 7-62, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-4, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Yuki Naito | 6-1, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 7-66, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Manon Leonard | 4-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.06.23 3e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 7-5, 7-68 | wedstrijd detail | |
14.06.23 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
Makarska - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 2-1, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail |
Andrea Renee Villarreal - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
08.04.21 2e ronde | vs. Anastasia Pribylova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.04.21 1e ronde | vs. Stacey Fung | 7-65, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.03.21 1e ronde | vs. Karman Kaur Thandi | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.03.21 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.03.21 Kwalif. | vs. Kelia Le Bihan | 6-1, 6-74, 8-10 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Newport - Hard | ||||
02.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
12.11.19 Kwalif. | vs. Nastja Kolar | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Jean Brumfield | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Whittle | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Emerald Able | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shelby Prince | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Waco - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Vladica Babic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hilton - Clay | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Nina Stadler | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 0-6, 7-65, 7-68 | wedstrijd detail | |
W60 Charleston - Clay | ||||
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Kratzer | 6-2, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Sarah Lee | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Katerina Stewart | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Camila Romero | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Marcela Zacarias | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Alexandra Osborne | 6-3, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Evansville - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Alexandra Osborne | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denver - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Usue Maitane Arconada | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Sumter - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Bethany - Clay | ||||
04.06.19 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Zoe Gwen Scandalis | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |