WEDSTRIJD
30.07.20 | 1e ronde | Dea Herdzelas | Ani Vangelova | 6-4, 6-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dea Herdzelas | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
0-1 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Dea Herdzelas | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-15, 15-40, 30-40 | ||
Dea Herdzelas | 2-2 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
2-3 | Ani Vangelova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-40 | ||
Dea Herdzelas | 2-4 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Dea Herdzelas | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Dea Herdzelas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ani Vangelova | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dea Herdzelas | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
1-2 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dea Herdzelas | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dea Herdzelas | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30 | ||
4-3 | Ani Vangelova | |
0-0, 0-30, 15-40, 30-40 | ||
Dea Herdzelas | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dea Herdzelas vs. Ani Vangelova - onderlinge wedstrijden
30.07.20 | 1e ronde | Dea Herdzelas | Ani Vangelova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Dea Herdzelas form & Ani Vangelova form
Dea Herdzelas - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 7-66, 0-2, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-73, 6-77 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
28.09.23 3e ronde | vs. Marie Benoit | 3-6, 0-3, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 7-5, Elena Pridankina - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 3e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Simona Wirglerova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-72, 7-62, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-4, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Yuki Naito | 6-1, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 7-66, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Manon Leonard | 4-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.06.23 3e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 7-5, 7-68 | wedstrijd detail | |
14.06.23 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
Makarska - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 2-1, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail |