WEDSTRIJD
19.08.17 | Halve finale | Deborah Chiesa | Kimberley Zimmermann | 6-1, 7-5 | Montreux | Clay |
STATISTIEKEN
Deborah Chiesa | Kimberley Zimmermann | |
1e Service % | 27/48 (56%) | 34/71 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/27 (70%) | 15/34 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/21 (62%) | 19/37 (51%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/71 (52%) | 16/48 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/119 (58%) | 50/119 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Deborah Chiesa vs. Kimberley Zimmermann - onderlinge wedstrijden
19.08.17 | Halve finale | Deborah Chiesa | Kimberley Zimmermann | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | Montreux | Clay |
08.02.16 | 1e ronde van de kwal. | Kimberley Zimmermann | Deborah Chiesa | 7-5, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | Sunderland | I. hard |
Deborah Chiesa form & Kimberley Zimmermann form
Deborah Chiesa - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Despina Papamichail | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-0, 3-0, Lina Gjorcheska - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Martina Colmegna | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Wurth | 4-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 7-62, 10-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Jessica Pieri | 7-5, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandy Marti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maja Radisic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Chloe Noel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Kimberley Zimmermann - laatste wedstrijden
Chicago - Hard | ||||
22.08.21 Kwalif. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
20.06.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - scratch | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.02.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.21 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
04.11.20 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |