WEDSTRIJD
13.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Denisa Satralova | Martina Caregaro | 6-1, 6-1 | W100 Trnava | Clay |
STATISTIEKEN
Denisa Satralova | Martina Caregaro | |
1e Service % | 31/45 (69%) | 28/37 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/31 (71%) | 8/28 (29%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/14 (64%) | 2/9 (22%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/37 (73%) | 14/45 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/82 (71%) | 24/82 (29%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Denisa Satralova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Martina Caregaro | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Denisa Satralova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Martina Caregaro | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Denisa Satralova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Martina Caregaro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denisa Satralova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Martina Caregaro | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denisa Satralova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Martina Caregaro | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denisa Satralova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Martina Caregaro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denisa Satralova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, A-40 | ||
5-1 | Martina Caregaro | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Denisa Satralova vs. Martina Caregaro - onderlinge wedstrijden
13.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Denisa Satralova | Martina Caregaro | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W100 Trnava | Clay |
Denisa Satralova form & Martina Caregaro form
Denisa Satralova - laatste wedstrijden
Prague - Clay | ||||
29.08.20 1e ronde | vs. Katharina Gerlach | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Stefanie Voegele | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyun Han | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Luxembourg - I. hard | ||||
16.10.19 2e ronde | vs. Elena Rybakina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde | vs. Mandy Minella | 6-77, 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tashkent - Hard | ||||
23.09.19 1e ronde | vs. Sorana Cirstea | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Kirsten Flipkens | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Petra Kvitova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.19 Kwalif. | vs. Priscilla Hon | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ankita Raina | 6-75, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Reese Brantmeier | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
28.07.19 Finale | vs. Tamara Korpatsch | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.19 Halve finale | vs. Anastasia Zarycka | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.07.19 Kwartfinale | vs. Veronica Cepede Royg | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.07.19 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Kimberley Zimmermann | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Olomouc - Clay | ||||
19.07.19 Kwartfinale | vs. Ipek Soylu | 6-4, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Monika Kilnarova | 6-1, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Anna Siskova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Stare - Clay | ||||
23.06.19 Finale | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.06.19 Halve finale | vs. Alexandra Cadantu | 6-4, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.19 Kwartfinale | vs. Olga Govortsova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.06.19 2e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
04.06.19 1e ronde | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Kucova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
16.05.19 1e ronde | vs. Misaki Doi | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.05.19 2e ronde | vs. Christina Mchale | 2-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail |
Martina Caregaro - laatste wedstrijden
W60 Caserta - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Lisa Pigato | 7-65, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celeste Faustini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-61, 0-6, 0-4, - Martina Caregaro - scratch | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Elena Micic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Bojovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Paula Arias Manjon | - Martina Caregaro - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Victoria Muntean | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Anastasia Yakimova | 7-5, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Jiho Shin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Alicia Martial | 4-1, Alicia Martial - scratch | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 0-1, - Martina Caregaro - scratch | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |