WEDSTRIJD
22.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Denisa Hindova | Linda Sevcikova | 7-64, 6-74, 10-6 | W25 Brno | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
09.06.98, 25 Jaar
18482 $
09.06.98, 25 Jaar
18482 $
Denisa Hindova vs. Linda Sevcikova - onderlinge wedstrijden
14.03.24 | 2e ronde | Denisa Hindova | Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
17.07.23 | Kwalif. | Denisa Hindova | Linda Sevcikova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | W60 Olomouc | Clay |
22.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Denisa Hindova | Linda Sevcikova | 7-64, 6-74, 10-6 | wedstrijd detail | W25 Brno | Clay |
12.09.18 | 1e ronde | Denisa Hindova | Linda Sevcikova | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | Frydek Mistek | Clay |
Denisa Hindova form & Linda Sevcikova form
Denisa Hindova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Nicole Gadient | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Michalkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Linda Sevcikova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Anna Siskova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Anna Turati | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Alisa Vasileva | 4-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Denisa Hindova | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Anna Snigireva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Noa Krznaric | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Luciano | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Yelyzaveta Kotliar | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Lavinia Morreale | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nisa Bulut | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-73, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Anja Stankovic | 2-6, 7-64, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Koprivova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Lidia Encheva | 6-2, 2-2, Lidia Encheva - scratch | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Nikola Daubnerova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Bianca Bulat | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Maria Brotea | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Noka Juric | 0-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Liva Yildiz | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Natalija Senic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Zumra Balkan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |