WEDSTRIJD
26.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Denisa Hindova | Sarka Richterova | 7-63, 6-2 | W25 Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
16.05.00, 23 Jaar
16.05.00, 23 Jaar
Denisa Hindova vs. Sarka Richterova - onderlinge wedstrijden
26.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Denisa Hindova | Sarka Richterova | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Prague | Clay |
Denisa Hindova form & Sarka Richterova form
Denisa Hindova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Nicole Gadient | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Michalkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Sarka Richterova - laatste wedstrijden
W25 Prague - Clay | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Vlckova | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
20.12.18 1e ronde | vs. Anna Pribylova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.12.18 Kwalif. | vs. Zi Yi Wang | 6-2, 3-6, def. | wedstrijd detail | |
17.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dominika Talpova | Dominika Talpova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
10.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alise Cernecka | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Manilova | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
03.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Milovice - I. hard | ||||
27.11.18 Kwalif. | vs. Adela Jarosova | 7-63, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Pradova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Novotna | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Trnava - I. hard | ||||
04.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Pradova | 6-75, 7-65, 6-75 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
04.12.17 Kwalif. | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Milovice - I. hard | ||||
27.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Jablonovska | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
11.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Tereza Svecova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Novotna | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Montreux - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prerov - Clay | ||||
12.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.06.17 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |