WEDSTRIJD
17.07.19 | 1e ronde | Despina Papamichail | Irene Burillo Escorihuela | 1-6, 6-4, 6-0 | W25 Aschaffenburg | Clay |
STATISTIEKEN
Despina Papamichail | Irene Burillo Escorihuela | |
1e Service % | 62/83 (75%) | 48/68 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/62 (48%) | 18/48 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/21 (38%) | 6/20 (30%) |
Benutte Breakpoints | 9/11 (82%) | 8/16 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/68 (65%) | 45/83 (54%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/151 (54%) | 69/151 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Despina Papamichail | 0-1 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
1-1 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Despina Papamichail | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Despina Papamichail | 1-4 | |
0-0 | ||
1-5 | Irene Burillo Escorihuela | |
1-6 |
2 | ||
Despina Papamichail | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
1-0 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0 | ||
Despina Papamichail | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-1 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Despina Papamichail | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-2 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Despina Papamichail | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Despina Papamichail | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Despina Papamichail | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0 | ||
3-0 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Despina Papamichail | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Despina Papamichail vs. Irene Burillo Escorihuela - onderlinge wedstrijden
24.03.22 | 2e ronde | Irene Burillo Escorihuela | Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | W25 Le | Clay |
28.01.21 | 2e ronde | Irene Burillo Escorihuela | Despina Papamichail | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Rome | Hard |
17.07.19 | 1e ronde | Despina Papamichail | Irene Burillo Escorihuela | 1-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Aschaffenburg | Clay |
13.07.19 | Halve finale | Despina Papamichail | Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Getxo | Clay |
29.05.19 | 1e ronde | Despina Papamichail | Irene Burillo Escorihuela | 6-1, Irene Burillo Escorihuela - scratch | wedstrijd detail | W25 Santa | Hard |
26.03.19 | Kwalif. | Despina Papamichail | Irene Burillo Escorihuela | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Campinas | Clay |
Despina Papamichail form & Irene Burillo Escorihuela form
Despina Papamichail - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Sara Dols | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Lois Boisson | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Victoria Hu | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Rose Collins | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Victoria Hu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Solana Sierra | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Ellen Perez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lidziya Marozava | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Irene Burillo Escorihuela - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Alana Smith | 6-71, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
15.02.24 Kwartfinale | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Adriana Reami | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Malene Helgo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 1-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Anastasija Sevastova | 7-66, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 7-67, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |