WEDSTRIJD
13.09.19 | Kwartfinale | Despina Papamichail | Vlada Koval | 7-5, 7-62 | W25 Frydek | Clay |
STATISTIEKEN
Despina Papamichail | Vlada Koval | |
1e Service % | 63/90 (70%) | 56/77 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/63 (49%) | 26/56 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/27 (33%) | 3/21 (14%) |
Benutte Breakpoints | 9/11 (82%) | 8/19 (42%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 48/77 (62%) | 50/90 (56%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/167 (53%) | 79/167 (47%) |
Dubbele fouten | 1 | 9 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Despina Papamichail | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Vlada Koval | |
0-0 | ||
Despina Papamichail | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-2 | Vlada Koval | |
0-0 | ||
Despina Papamichail | 3-3 | |
4-4 | Vlada Koval | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-4 | Vlada Koval | |
0-0 | ||
Despina Papamichail | 5-5 | |
6-5 | Vlada Koval | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A | ||
7-5 |
2 | ||
Despina Papamichail | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Vlada Koval | |
0-0 | ||
Despina Papamichail | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-1 | Vlada Koval | |
0-0 | ||
Despina Papamichail | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-3 | Vlada Koval | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
Despina Papamichail | 4-3 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Despina Papamichail | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Vlada Koval | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
5-6 | Vlada Koval | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Despina Papamichail | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Despina Papamichail vs. Vlada Koval - onderlinge wedstrijden
13.09.19 | Kwartfinale | Despina Papamichail | Vlada Koval | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | W25 Frydek | Clay |
Despina Papamichail form & Vlada Koval form
Despina Papamichail - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Sara Dols | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Lois Boisson | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Victoria Hu | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Rose Collins | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Victoria Hu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Solana Sierra | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Ellen Perez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lidziya Marozava | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Vlada Koval - laatste wedstrijden
W60 Vrnjacka - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.22 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Anouck Vrancken Peeters | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Lisa Pigato | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
14.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
25.04.22 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Neel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.04.22 Kwartfinale | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.04.22 2e ronde | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.04.22 1e ronde | vs. Vanda Vargova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.04.22 2e ronde | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.04.22 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.03.22 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.03.22 1e ronde | vs. Beyza Yaniklar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Kurumi Nara | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - I. hard | ||||
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martyna Kubka | 1-6, 7-67, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.22 Kwalif. | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.22 Kwalif. | vs. Chloe Noel | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Murta | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jiho Shin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 0-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
20.01.22 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.01.22 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Taylor Ng | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.21 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | - Vlada Koval - niet aangetreden | wedstrijd detail |