WEDSTRIJD
14.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Destanee Aiava | Urszula Radwanska | 1-6, 7-69, 6-1 | Seoul | Hard |
STATISTIEKEN
Destanee Aiava | Urszula Radwanska | |
1e Service % | 43/76 (57%) | 75/105 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/43 (60%) | 46/75 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/33 (48%) | 14/30 (47%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 5/7 (71%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/105 (43%) | 34/76 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/181 (48%) | 94/181 (52%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Destanee Aiava | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Urszula Radwanska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Destanee Aiava | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Urszula Radwanska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Destanee Aiava | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Urszula Radwanska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Destanee Aiava | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Urszula Radwanska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Destanee Aiava | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Urszula Radwanska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Destanee Aiava | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-3 | Urszula Radwanska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Destanee Aiava | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-5 | Urszula Radwanska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Destanee Aiava | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-5 | Urszula Radwanska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Destanee Aiava | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Urszula Radwanska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Destanee Aiava | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Urszula Radwanska | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6, 7-7, 8-7, 8-8, 9-8, 9-9, 10-9 | ||
7-69 |
3 | ||
Destanee Aiava | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Urszula Radwanska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Destanee Aiava | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Urszula Radwanska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Destanee Aiava | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Urszula Radwanska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Destanee Aiava | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Destanee Aiava vs. Urszula Radwanska - onderlinge wedstrijden
14.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Destanee Aiava | Urszula Radwanska | 1-6, 7-69, 6-1 | wedstrijd detail | Seoul | Hard |
03.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Urszula Radwanska | Destanee Aiava | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W100 Surbiton | Grass |
08.01.16 | 1e ronde van de kwal. | Urszula Radwanska | Destanee Aiava | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Hobart | Hard |
Destanee Aiava form & Urszula Radwanska form
Destanee Aiava - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Amarni Banks | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Aoi Ito | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Sara Saito | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Erika Sema | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Renata Zarazua | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lulu Sun | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 2-6, - Destanee Aiava - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Taylah Preston | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Astra Sharma | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Maya Joint | 6-75, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Su Jeong Jang | 6-3, 6-75, 7-67 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Eri Hozumi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Taylah Preston | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Erika Sema | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Yui Chikaraishi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Urszula Radwanska - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Lara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Amarni Banks | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Vittoria Paganetti | 6-2, 6-79, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Meng | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Chia Yi Tsao | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-1, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Nikola Bartunkova | 6-0, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Elena Malygina | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Rylatt | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Manon Leonard | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Stacey Fung | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Ariana Arseneault | 4-6, 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Sophie Stanton | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |