WEDSTRIJD
16.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Destanee Aiava | Varvara Flink | 6-1, 6-73, 6-4 | Melbourne | Hard |
STATISTIEKEN
Destanee Aiava | Varvara Flink | |
1e Service % | 68/97 (70%) | 74/105 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/68 (62%) | 44/74 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/29 (66%) | 11/31 (35%) |
Benutte Breakpoints | 7/16 (44%) | 4/13 (31%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/105 (48%) | 36/97 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 111/202 (55%) | 91/202 (45%) |
Dubbele fouten | 0 | 7 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Destanee Aiava | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Destanee Aiava | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Varvara Flink | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Destanee Aiava | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Varvara Flink | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Destanee Aiava | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Varvara Flink | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Destanee Aiava | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Destanee Aiava | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Varvara Flink | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Destanee Aiava | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Varvara Flink | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Destanee Aiava | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Varvara Flink | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Destanee Aiava | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Varvara Flink | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Destanee Aiava | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
3 | ||
Destanee Aiava | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Destanee Aiava | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Destanee Aiava | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Varvara Flink | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Destanee Aiava | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Varvara Flink | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Destanee Aiava | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Varvara Flink | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Destanee Aiava | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Destanee Aiava vs. Varvara Flink - onderlinge wedstrijden
16.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Destanee Aiava | Varvara Flink | 6-1, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
Destanee Aiava form & Varvara Flink form
Destanee Aiava - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Amarni Banks | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Aoi Ito | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Sara Saito | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Erika Sema | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Renata Zarazua | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lulu Sun | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 2-6, - Destanee Aiava - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Taylah Preston | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Astra Sharma | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Maya Joint | 6-75, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Su Jeong Jang | 6-3, 6-75, 7-67 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Eri Hozumi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Taylah Preston | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Erika Sema | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Yui Chikaraishi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Varvara Flink - laatste wedstrijden
Tampico - Hard | ||||
24.10.22 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
08.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ellen Perez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 6-2, 2-6, 7-610 | wedstrijd detail | |
Concord - Hard | ||||
08.08.22 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
10.07.22 Kwalif. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Grace Min | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
05.07.22 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Melnikova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Rachel Gailis | - Varvara Flink - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W100 Palm - Clay | ||||
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Seone Mendez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Gdynia - Clay | ||||
17.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Mrdeza | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
24.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Konjuh | 0-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Berlin - Grass | ||||
12.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Claire Liu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
15.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ormaechea | 7-61, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
10.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katherine Sebov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Hard | ||||
23.02.21 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 3-4, - Varvara Flink - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.20 Kwalif. | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
15.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Lin Zhu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Mai Napatt Nirundorn | 6-1, 5-7, - Varvara Flink - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Supapitch Kuearum | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |