WEDSTRIJD
02.07.18 | 2e ronde van de kwal. | Dia Evtimova | Andrina Peer | 3-6, 6-1, 6-1 | Aschaffenburg | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
28.04.98, 25 Jaar
28.04.98, 25 Jaar
Dia Evtimova vs. Andrina Peer - onderlinge wedstrijden
02.07.18 | 2e ronde van de kwal. | Dia Evtimova | Andrina Peer | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Aschaffenburg | Clay |
Dia Evtimova form & Andrina Peer form
Dia Evtimova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail |
Andrina Peer - laatste wedstrijden
Ortisei - I. hard | ||||
17.12.18 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.12.18 Kwalif. | vs. Rubina Marta De Ponti | 3-6, 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
15.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Surova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
06.12.18 2e ronde | vs. Madison Westby | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.18 1e ronde | vs. Shannon Cox | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
29.11.18 2e ronde | vs. Katharina Hering | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.18 1e ronde | vs. Klaudia Wira | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
20.11.18 1e ronde | vs. Shannon Cox | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cordenons - Clay | ||||
07.11.18 2e ronde | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.11.18 1e ronde | vs. Lea Jurkovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
31.10.18 1e ronde | vs. Elina Vikhryanova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
24.10.18 1e ronde | vs. Margaux Bovy | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
17.10.18 1e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
26.09.18 1e ronde | vs. Oona Orpana | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
11.09.18 1e ronde | vs. Joanne Zuger | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Badenweiler - Clay | ||||
05.09.18 1e ronde | vs. Nora Niedmers | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Biella - Clay | ||||
30.07.18 Kwalif. | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-72, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
16.07.18 1e ronde | vs. Tereza Koplova | 7-67, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
02.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Schmidt | Lara Schmidt - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Verbier - Clay | ||||
25.06.18 1e ronde | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Klosters - Clay | ||||
17.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nadine Keller | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
12.06.18 1e ronde | vs. Arabella Koller | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
Gothenburg - Clay | ||||
14.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Popescu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Akko - Hard | ||||
30.04.18 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chiasso - Clay | ||||
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Vukovic | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Le Havre - Clay | ||||
18.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tereza Koplova | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gonesse - Clay | ||||
11.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Payola | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
19.02.18 1e ronde | vs. Quinn Gleason | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |